#مهسا_امینی

آیا بازی Rainbow Six Siege به سرویس گیم‌ پس می‌آید؟

شوخی یا حقیقت؟

عرضه‌ی Rainbow Six Siege برای گیم پس

عکس‌ جدیدی که در حساب رسمی توییتر گیم پس منتشر شده، از احتمال عرضه‌ی Rainbow Six Siege به این سرویس خبر می‌دهد.

به تازگی در توییتر سرویس محبوب و پرطرفدار ایکس‌باکس گیم پس پست جالبی منتشر شده است. عده‌ی زیادی عقیده دارند این عکس به انتشار بازی Rainbow Six Siege برای گیم پس اشاره دارد و عده‌ای هم می‌گویند این توییت فقط یک شوخی به حساب می‌آید و به این عنوان اول شخص تیراندازی ارتباطی ندارد.

Rainbow Six Siege

نزدیک ۵ سال از عرضه‌ی Rainbow Six Siege می‌گذرد و این عنوان همچنان در لیست پرطرفدارترین بازی‌ها قرار دارد. در واقع، با گذشت چندین سال، هنوز Rainbow Six Siege بازیکن‌های زیادی داشته و بازی محبوبی به شمار می‌رود. به همین دلیل، عرضه‌ی این عنوان اول شخص تیراندازی برای سرویس ایکس‌باکس گیم‌ پس، اتفاق مهمی است. البته لازم به ذکر است که هنوز توسعه‎‌دهندگان و یوبی‌سافت در این مورد صحبت نکرده‌اند و نمی‌توانیم از حدس و گمان‌ها مطمئن باشیم.

همان‌طور که می‌دانید سرویس اشتراکی گیم‌ پس که متعلق به مایکروسافت است، تعداد زیادی بازی را در خود جای داده و کاربران آن می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار به ‌صورت ماهیانه، از تعداد قابل‌ توجهی بازی استفاده کنند. گیم پس برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و هر چند وقت یک‌ بار هم تعدادی بازی جدید به آن اضافه می‌شود. در واقع، مشترکین گیم پس قادر هستند با پرداخت مبلغی اندک، از لیست قابل توجهی از بازی‌های هیجان‌انگیز و خوش‌ساخت لذت ببرند. لازم به ذکر است که نسخه‌ی التیمیت این سرویس ۱۴.۹۹ دلار است و به صورت ماهیانه پرداخت می‌شود.

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، توسعه‌دهندگان تایید کرده‌اند این عنوان برای کنسول‌های نسل بعدی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم عرضه می‌شود و کاربران نسل نهم می‌توانند به تجربه‌ی این بازی پرطرفدار تیراندازی بپردازند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا