تصویر فصل دوم Loki روی شخصیت‌های لوکی و سیلوی تمرکز دارد

لوکی و تلاش برای متقاعد کردن سیلوی

تصویر فصل دوم Loki

اکانت رسمی فست فوت‌های زنجیره‌ای مک دونالد ساعاتی قبل تصویر فصل دوم Loki را منتشر کرده که لوکی و سیلوی را حین مکالمه نشان می‌دهد.

مارول طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی سه پروژه را با همکاری والت دیزنی منتشر می‌کند که یکی از آن‌ها فصل دوم Loki است. اقتباس سریالی خدای شرارت به دو دلیل در لیست انتظار بسیاری از طرفداران کمیک بوک‌ها قرار دارد: دلیل اول، به کیفیت و جذابیت بالای فصل نخست مربوط می‌شود که توانسته بود تحسین‌ها را برانگیزد؛ دلیل دوم، نقش مهمی است که اتفاقات سریال در روند داستانی Marvel Cinematic Universe ایفا می‌کند. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، قتل «کسی که می‌ماند» توسط سیلوی باعث شد زمین ۶۱۶ از انزوا خارج شده و به مولتی ورس متصل شود.

با توجه به اطلاعات کمی که از داستان فصل دوم منتشر شده، لوکی (Loki) در قسمت‌های ابتدایی تلاش خود را بکار می‌گیرد تا شخصیت‌های قدیمی مانند سیلوی، رد اسلیر و میس مینت را یافته و از آن‌ها برای توقف تهدیدی بزرگ کمک بگیرد. همچنین مشخص شده که خدای شرارت نهایتاً در دهه ۸۰ میلادی و در یکی از شعب فست فود زنجیره‌ای مک دونالد با واریانت مونث خود ملاقات می‌کند.

اکانت مک دونالد در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اخیراً تصویر فصل دوم Loki را به اشتراک گذاشته که لوکی و سیلوی را حین گفتگو نشان می‌دهد. با اینکه هیچ گونه توضیحاتی ارائه نشده، بنظر می‌رسد لوکی مشغول توضیح تهدیدی بزرگ است اما سیلوی چندان متقاعد بنظر نمی‌رسد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) و سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) برای ایفای نقش‌های لوکی و سیلوی بازگشته‌اند. اوون ویلسون (Owen Wilson)، گوگو امبتا را (Gugu Mbatha-Raw) و وونمی موساکو (Wunmi Mosaku) از دیگر بازیگرانی هستند که نقش‌های قدیمی خود را ایفا می‌کنند. در ضمن، جاناتان میجرز (Jonathan Majors) بعنوان یکی از واریانت‌های کانگ فاتح (Kang the Conqueror) بنام ویکتور تایملی جلوی دوربین ظاهر می‌شود.

در پایان، قسمت‌های جدید سریال Loki از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) در سرویس دیزنی پلاس منتشر خواهند شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا