1%
  • 0/10

چه اتفاقی برای خدای شرارت در پایان فصل دوم سریال Loki‌ رخ خواهد داد؟

کانگ به خواسته خود می‌رسد

چه اتفاقی برای خدای شرارت در پایان فصل دوم سریال Loki‌ رخ خواهد داد؟ ۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پایان فصل دوم سریال Loki‌

در صورتی که گمانه زنی‌های طرفداران صحت داشته باشد، باید گفت پایان فصل دوم سریال Loki از همین حالا مشخص شده است.

پخش فصل دوم Loki از چندی پیش در دیزنی پلاس آغاز شد و در حال حاضر تنها دو قسمت به انتها مانده است. به همین دلیل، طرفداران تمام سعی خود را به کار گرفته‌اند تا تکه‌های پازل را کنار هم قرار داده و حدس بزنند چه سرنوشتی در انتظار لوکی (Loki)، سیلوی و دیگر شخصیت‌های سریال است.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) چندی پیش تصاویری را به اشتراک گذاشت که لوکی را با لباسی کاملاً جدید به نمایش می‌گذارد؛ لباسی که تا به اینجای کار در فصل دوم Loki دیده نشده اما آن را قطعاً در دو قسمت باقی مانده می‌بینیم. کاربران خیلی ساده از تصاویر مربوط به لباس جدید گذشتند تا اینکه تریلر جدید فصل دوم لوکی از راه رسید و نمایی بسیار آشنا را نشان داد.

در صورتی که گمانه زنی‌های طرفداران صحت داشته باشد، می‌توان گفت پایان فصل دوم سریال Loki لو رفته است. اگر حافظه‌تان یاری کند، کسی که می‌ماند (He Who Remains) از خدای شرارت خواسته بود جایش را در سیتادل گرفته و بر خط زمانی مقدس نظارت داشته باشد. این اتفاق در انتهای فصل اول رخ نداد اما ظاهراً چنین چیزی را در انتهای فصل دوم شاهد خواهیم بود. این گمانه زنی‌ بر اساس تصاویر لو رفته از لباس جدید لوکی و همچنین نمایی از تریلر تازه سریال بوجود آمده است.

یکی از تصاویر متعلق به لباس جدید، لوکی را در حالی در سیتادل نشان داده که نه خط زمانی مقدس، بلکه تمام مولتی ورس را تحت کنترل خود گرفته است. نکته عجیب ماجرا اینجا است که صحنه مشابهی را در یکی از نماهای تریلر جدید فصل دوم می‌بینیم. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توان گفت لوکی نقش مهمی در Avengers: Secret Wars و Avengers: The Kang Dynasty ایفا خواهد کرد.

قسمت جدید فصل دوم لوکی فردا صبح از راه می‌رسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments