تماشا کنید: تریلر جدید فصل دوم سریال لوکی منتشر شد

TVA نابود شده!!

تماشا کنید: تریلر جدید فصل دوم سریال لوکی منتشر شد پارسا خلیلی ۲۵ ۰۹ آبان ۱۴۰۲ مارول

روز گذشته استودیو مارول با انتشار تریلری جدید از فصل دوم سریال لوکی، هیجان و انتظارات طرفداران را برای دو قسمت پایانی بالا برد.

از پیچش‌های داستانی غیرمنتظره گرفته تا رخ دادن اتفاقات غیرقابل پیش بینی و پایان یافتن در حساس‌ترین لحظه ممکن، قسمت چهارم فصل دوم سریال لوکی بدون شک یکی از بهترین قسمت‌هایی است که در تاریخ تلویزیون ساخته شده است. همانطور که قبلا به کررات اشاره شده، به‌وجود آمدن خطوط زمانی منشعب‌شده پیرو شاهکار سیلوی در پایان فصل اول، باعث شده تا قلب سازمان تناقضات زمانی (TVA) که وظیفه‌اش ثابت نگه داشتن وضعیت خط زمانی مقدس است، در معرض خطری جدی قرار بگیرد.

طبق صحبت‌های اوروبورس، وظیفه Temporal Loom کنار هم نگه داشتن خطوط زمانی منشعب‌شده است اما با توجه به محدودیت‌هایی که دارد نمی‌تواند تمامی خطوط زمانی موجود را درون خود جای بدهد و به‌همین خاطر در معرض نابودی قرار گرفته است. اوبی دستگاهی برای افزایش ظرفیت آن درست کرده اما چون درب‌های اتاق کنترل بسته شدند، هیچکس نمی‌تواند هیچ کاری انجام بدهد. به‌گفته او، تنها کسی که می‌تواند سیستم را ریبوت و درب‌ها را باز کند، خالق سازمان یا کانگ فاتح است که توسط سیلوی کشته شده است. به‌همین خاطر لوکی و موبیوس در قسمت سوم سعی داشتند ویکتور تایملی، اولین نسخه مولتی‌ورسی کانگ را به‌منظور ترک خط زمانی خود و کمک به آنها متقاعد کنند.

متاسفانه علیرغم تلاش بی‌وقفه ویکتور و اوبی، Temporal Loom در اثر ازدحام خطوط زمانی منشعب‌شده منفجر و همه‌چیز به‌کلی نابود شد. البته داستان همینجا به پایان نمی‌رسد، زیرا اگر به‌خاطر داشته باشید، وقتی لوکی دنبال سیلوی می‌گشت خیلی ناگهانی با نسخه گذشته خود (همان لوکی که در اثر پدیده لغزش زمانی در زمان جابجا می‌شد) مواجه شد و همانطور که در قسمت اول دیده بودیم، او را پرون کرد تا بتواند به زمان خودش برگردد. به‌زبان ساده‌تر، اکنون لوکی قسمت اول باید دوباره تمام مسیر را طی کند و با گرفتن تصمیمی متفاوت، مولتی‌ورس را نجات بدهد. به‌همین خاطر داستان سریال به ماری که دم خودش را می‌خورد تشبیه می‌شود.

اکنون سوالی که ذهن همه را مشغول کرده، این است که چه اتفاقی برای لوکی و سایر شخصیت‌ها افتاده است؟ طبق تریلر تازه منتشر شده‌، انفجار Temporal Loom باعث شده تا لوکی و سایر شخصیت‌ها به خطوط زمانی مختلف (اصلی یا منشعب‌شده) منتقل شوند. حالا خدای شرارت باید با استفاده از قابلیت لغزش زمانی خود، به خطوط زمانی مختلف سفر و دوباره تیم را دور هم جمع کند. همچنین شایان ذکر است که تئوری لوپ زمانی حقیقت دارد، زیرا در یکی از ویدیوهای تبلیغاتی، لوکی خطاب به اوروبورس می‌گوید: “چه کاری را می‌توانستیم به شکلی دیگر انجام بدهیم؟” این یعنی آنها در لوپ زمانی گیر افتادند و باید به‌جهت درست کردن اوضاع، کاری را به‌شکلی دیگر انجام بدهند.

چهار قسمت ابتدایی فصل دوم سریال لوکی هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شود و قسمت بعدی نیز در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان ماه) از راه خواهد رسید.

4.4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا