#مهسا_امینی

تصاویر پشت صحنه فصل دوم سریال Loki سفر به دهه هفتاد را تایید می‌کند

خدای شرارت بازگشته است!!

تصاویر پشت صحنه فصل دوم Loki

لوکی، خدای شرارت دوست داشتنی دنیای سینمایی مارول باری دیگر با سفر در زمان، وارد ماجراجویی جدیدی شده است. بااینکه بعد از فصل اول هیچ خبری از او نداشتیم اما حال به لطف تصاویر پشت صحنه فصل دوم Loki، می‌توانیم نگاهی اجمالی به سفر جدید او داشته باشیم.

سریال بی‌نظیر Loki با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، اولین سریال لایواکشن استودیو مارول است که برای فصل دوم تمدید شد. بعد از ماجراجویی پرفراز و نشیب شش قسمت اول، فصل دوم سریال ادامه داستان خدای شرارت را روایت می‌کند. در حالی که لوکی سعی داشت تا از اتفاقات افتاده پیرو کشته شدن یکی از نسخه‌های کنگ فاتح و بهم ریختگی مولتی ورس سردربیاورد، فصل اول در حساس‌ترین نقطه به پایان رسید و همه را متعجب کرد. اکنون که مراحل فیلمبرداری شش قسمت بعدی به‌طور رسمی آغاز شده، تصاویر پشت صحنه فصل دوم Loki توسط کاربری در فضای مجازی منتشر شده است.

یکی از نکات جالب و قابل توجه فصل اول، وجود تعداد زیادی ایستراگ و اشارات مارولی بود که پیدا کردنشان بسیار سرگرم کننده و جذاب است. از مجسمه The Living Tribunal و Yellow Jacket و Throg گرفته تا هلیکوپتر نمادین ثانوس، همه ازجمله ایستراگ‌هایی هستند که این سریال را چند پله جذاب‌تر و خاص‌تر از باقی سریال‌های فاز چهارم می‌کند. حال به لطف برخی از تصاویر پشت صحنه، تایید شده است که شش قسمت بعدی حاوی ایستراگ‌های بیشتری خواهد بود.

ایستراگ‌های تایید شده از فصل دوم لوکی

کاربری در توییتر با نام love1snotenough اولین تصاویر پشت صحنه که از سینمای نوئل واقع در لندن گرفته شده است را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

اولین تصویر مربوط به دو پوستر تبلیغاتی از فیلمی با نام Zaniac است. زانیاک یکی از شخصیت‌های ترسناک دنیای مارول است که برای اولین بار با شماره ۳۱۹ کمیک Thor در سال ۱۹۸۲معرفی شد. او دارای قدرت تسخیر کردن اجسام است و از این قابلیت برای ایجاد هرج و مرج و ویرانی استفاده می‌کند. حتی تصور می‌شد که او یک بار کنترل جسد جک ریپر را به دست گرفته و او را به زندگی برگردانده بود. همچنین در برخی کمیک‌های مارول، زانیاک به‌عنوان یک شخصیت تخیلی در فیلم‌های اسلشر ظاهر شده بود که به احتمال زیاد جهتی است که فصل دوم لوکی انتخاب کرده است.

یکی دیگر از تصاویر پشت صحنه فصل دوم Loki مربوط به پوستری تبلیغاتی از فیلم Phone Ranger است. این شخصیت یک ابرقهرمان از کمیک‌های مارول است که لباس به‌شدت مسخره‌اش را بر مبنای قدرت‌های عجیبش درست کرده است. او می‌تواند به خطوط تلفن بی‌شماری دسترسی داشته باشد، به‌همین منظور لباس او به معنای واقعی کلمه شبیه به تلفن سیمی قدیمی است و دکمه‌های شماره گیر را روی سینه خود شامل می‌شود.

علاوه بر موارد اشاره شده، دو پوستر دیگر از فیلم‌های منتشر شده در سال ۱۹۷۴با نام‌های Herbie Rides Again و Earthquake را می‌توان مشاهده کرد که سفر به دهه هفتاد میلادی را در سریال تایید می‌کند. در حالی که بعضی از ایستراگ‌ها با MCU و شخصیت‌های آن مرتبط هستند، اما این دو مورد بیشتر جنبه فان دارند و به نوعی به بخش دیگری از تاریخ مارول مربوط می‌شوند. شاید در حال حاضر تعداد و نوع ایستراگ‌ها در فصل دوم مشخص نباشند، اما این طور که پیداست مارول از به تصویر کشیدن شخصیت‌های عجیب و غریب در این سریال هیچ هراسی ندارد.

نگاهی جزئی به فیلمبرداری فصل دوم

کاربر دیگری نیز در توییتر با نام FlorencePiou چندین عکس و فیلم از پشت صحنه فصل دوم به اشتراک گذاشت.

در این تصاویر جدید، تام هیدلستون با لباسی بسیار شیک و مجلسی دیده شده و همانطور که پیداست، این لباس خیلی زیباتر از چیزی است که او در اولین فیلم انتقام جویان به تن کرده بود. همچنین در کنار هیدلستون می‌توان اوون ویلسون (Owen Wilson) را مشاهده کرد که باری دیگر به ایفای نقش موبیوس می‌پردازد. با توجه به پوستر فیلم‌ها، آنها در سال ۱۹۷۴ هستند و سعی دارند تا از طریق درب پشتی وارد سینما شوند.

ماموریت جدید لوکی و موبیوس

در فصل اول، لوکی و مبیوس تنها یک ماموریت بزرگ را با هم پشت سر گذاشتند و آن زمانی بود که به دنبال نسخه‌های مختلف لوکی در دهه‌های ۱۸۵۰، ۱۹۸۰و ۲۰۴۰ بودند تا بتوانند یکپارچگی مولتی ورس را حفظ کنند. حال به نظر می‌رسد که داستان سریال در فصل دوم آنها را به مکان‌های جدید بیشتری در طول زمان برده و با چالش‌های تازه‌ای رو به رو می‌سازد.

فصل آینده سریال لوکی در حال حاضر مراحل فیلمبرداری خود را طی می‌کند و درنهایت در تاریخی نامشخص از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظرات شما در این رابطه چیست؟ آیا برای فصل جدید لوکی هیجان دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا