ملاقات لوکی و سیلوی در تصویر جدید فصل دوم Loki

ملاقات در مک دونالد

تصویر جدید فصل دوم Loki

اکانت رسمی مک دونالد در اینستاگرام تصویر جدید فصل دوم Loki را با محوریت لوکی و سیلوی به اشتراک گذاشته است.

فصل اول سریال Loki با جدایی لوکی و سیلوی به پایان رسید. لوکی سعی کرده بود سیلوی را از تصمیمش برای کشتن «کسی که می‌ماند» (یکی از واریانت‌های کانگ فاتح) منصرف کند اما موفق نشد. در نتیجه، نظم مولتی ورس بهم ریخت و خدای شرارت به سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Authority) بازگردانده شد.

فصل دوم سریال لوکی پس از اتفاقات فصل نخست جریان دارد. لوکی به همراه موبیوس و چند شخصیت دیگر جستوجویی را در مولتی ورس آغاز می‌کند تا سیلوی، قاضی رد اسلیر و میس مینت را بیابد. در حال حاضر می‌دانیم خدای شرارت و سیلوی بار دیگر ملاقات می‌کنند اما حتی اولین تریلر سریال هم فاش نکرد این اتفاق چه زمانی یا کجا رخ می‌دهد.

اکانت رسمی رستوران‌های مک دونالد ساعاتی قبل تصویر جدید فصل دوم Loki را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. این عکس، لوکی را نشان می‌دهد که برای یافتن سیلوی به یکی از شعب مک دونالدز رفته و در آنجا با واریانت خود مواجه می‌شود. ظاهراً بعد از اتفاقاتی که در فصل نخست داد، سیلوی انتظار نداشته بار دیگر با لوکی مواجه شود.

کمپین تبلیغاتی مک دونالد و مارول تنها شامل نمایش یکی از شعب این فست فود زنجیره‌ای در سریال لوکی نمی‌شود. از آنجایی که ملاقات لوکی و سیلوی در دهه ۸۰ میلادی رخ می‌دهد، مک دونالد قصد دارد دکوراسیون شعبه خود در بروکلین نیویورک را به شکل دهه ۸۰ بازسازی کند. این فست فود زنجیره‌ای همچنین می‌خواهد سس جدیدی به نام لوکی را در منوی خود قرار دهد. در حال حاضر مشخص نیست این سس یک محصول کاملاً جدید بوده یا تنها بسته بندی متفاوتی دارد.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت‌های جدید سریال لوکی از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) در سرویس دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

4.6 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا