تاریخ پخش فصل دوم سریال Loki مشخص شد

خدای شرارت بازمی‌گردد

فصل دوم سریال Loki

پس از ماه‌ها پرسش درباره زمان انتشار فصل دوم سریال Loki، بالاخره مارول از تاریخ نهایی سریال رونمایی کرد.

بازگشت خدای شرارت تام هیدلستون (Tom Hiddleston) از زمانی که ساخته شدن فصل دوم سریالش در سکانس پس از تیتراژ فصل اول تایید شد، همواره در حال تغییر بوده است. فیلمبرداری این مجموعه به‌شدت مورد انتظار در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ به پایان رسیده و به‌جز یک تیزر کوتاه که به‌صورت اختصاصی و پشت درهای بسته در رویداد D23 Expo سال گذشته به‌نمایش گذاشته شد، تنها چند تصویر رسمی در جدیدترین ویدیو تبلیغاتی دیزنی پلاس منتشر شده است.

البته ناگفته نماند که به‌لطف دومین سکانس پس از تیتراژ فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania، مشخص شد که آنتاگونیست اصلی فصل دوم ویکتور تایملی، یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی کانگ فاتح با بازی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) است.

پاییزی هیجان انگیز با ماجراجویی جدید خدای شرارت

استودیو مارول ساعاتی پیش در برنامه‌‌ای زنده‌ به‌نام Upfront 2023 ضمن اعلام تاریخ پخش سریال Echo، تایید کرد که پخش فصل دوم سریال Loki از تاریخ ۶ اکتبر سال جاری (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد.

شاید تاریخ ۶ اکتبر کمی دیرتر از آنچه که طرفداران انتظار داشتند، به نظر برسد، اما این سریال فوق‌العاده جذاب اولین بار برای پخش در تابستان سال ۲۰۲۳ تنظیم شده بود، بنابراین اکتبر صرفا یک تاخیر کوچک و جزئی به‌شمار می‌رود.

در حال حاضر دیزنی و استودیو مارول در شرایط خاصی قرار دارند، زیرا عملکرد نسبتا ضعیف فاز چهارم به‌لطف ثور و شی هالک، آغاز نه‌چندان خوب فاز پنجم به‌لطف کوانتومانیا، بحران مالی جهانی و همچنین اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا همگی باعث شدند تا مارول برنامه‌های خود را دستخوش تغییری بزرگ کند. این تغییرات شامل کمتر کردن تعداد پروژه‌های سینمایی و سریالی، اخراج برخی اعضای مشکل‌ساز و تاخیرهای پیاپی پروژه‌های مختلف می‌شود. 

آخرین بار تاریخ پخش سریال لوکی به‌همراه برخی عناوین دیگر در سایت دیزنی حذف شده و با عنوان «به‌زودی» جایگزین شده بود. دلیل این اقدام دیزنی هم تغییرات ایجاد شده در برنامه‌های استودیو مارول بود. اما حالا ابهامات موجود در رابطه با سریال لوکی از بین رفته و طرفداران می‌توانند تقویم با اشتیاق برای بازگشت دوباره خدای شرارت لحظه‌شماری کنند.

فصل دوم سریال مورد انتظار Loki در تاریخ ۶ اکتبر سال جاری (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا