تهیه کننده فصل دوم لوکی به نقش بزرگ واریانت کانگ اشاره دارد

انتشار اطلاعات جدید از شخصیت اوبی

تهیه کننده فصل دوم لوکی

کوین رایت (Kevin Wright) تهیه کننده فصل دوم لوکی (Loki) بوده و در مصاحبه اخیر خود اطلاعاتی را از نقش ویکتور تایملی در سریال فاش کرده است.

فصل دوم Loki ساخته شده و بزودی از طریق دیزنی پلاس منتشر می‌شود. مخاطبان در قسمت‌های پیش رو نه تنها با شخصیت‌های قدیمی مانند لوکی (Loki)، سیلوی، موبیوس و رن اسلیر تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با شخصیت‌های جدیدی آشنا خواهند شد. یکی از آن‌ها اوبی نام داشته و از کارمندان سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Authority) به شمار می‌رود. در ضمن، نقش آن را که هوی کوان (Ke Huy Quan) بر عهده دارد که با Everything Everywhere All at Once توانست برنده جایزه اسکار شود.

کوین رایت، تهیه کننده فصل دوم لوکی بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Entertainment Weekly انجام داده است. او در ابتدا درباره اوبی صحبت کرد و اطلاعات بیشتری را از او به اشتراک گذاشت:

کار او اساساً به همه تکنولوژی‌ها، کامپیوترها و هر چیزی مرتبط می‌شود که در سازمان اختلالات زمانی به کار می‌رود. [هر وسیله‌ای که در سازمان وجود دارد،] طراحی‌اش کرده، تعمیرش کرده یا از آن‌ها نگهداری می‌کند.

که هوی کوان نه تنها از طرفداران پروپاقرص مارول است، بلکه از طرفداران فصل اول لوکی هم محسوب می‌شود.

تهیه کننده فصل دوم لوکی در بخش دیگری از مصاحبه اخیر خود به نقش پررنگ واریانت کانگ فاتح (Kang the Conqueror)، یعنی ویکتور تایملی اشاره دارد:

ویکتور تایملی، شخصیتی است که همه ما بابت آن بسیار بسیار هیجان زده هستیم. وقتی به کانگ نگاهی می‌اندازید، [متوجه می‌شوید] سرگذشت بسیار جالبی در کمیک بوک‌ها دارد. او واریانت‌های زیادی داشته و تایملی یکی از واریانت‌هایی است که همیشه می‌خواستیم در سریال Loki حضور داشته باشد. این شخصیت بخش بزرگی از سریال است.

در کمیک بوک‌ها، یکی از واریانت‌های کانگ فاتح به گذشته برگشته و سعی می‌کند با تاسیس کارخانه‌های بزرگ و پیشرفته جهان را تحت سلطه خود بگیرد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، ویکتور تایملی احتمالاً نسخه لایو اکشن همین واریانت باشد. در ضمن، پخش فصل دوم سریال لوکی از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) در سرویس استریم دیزنی پلاس شروع خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا