1%
  • 0/10

تهیه کننده مارول به شایعه ارتباط فصل دوم لوکی و دکتر استرنج 2 واکنش نشان داد

تنها چند روز با قسمت جدید فاصله داریم

تهیه کننده مارول به شایعه ارتباط فصل دوم لوکی و دکتر استرنج 2 واکنش نشان داد ۰ ۰۲ آبان ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل دوم لوکی و دکتر استرنج 2

کوین رایت (Kevin Wright) در مصاحبه خود با رسانه Screen Rant به شایعه ارتباط فصل دوم لوکی و دکتر استرنج 2 واکنش نشان داد.

دکتر استرنج در Doctor Strange in the Multiverse of Madness به زمین ۸۳۸ سفر کرده و در آنجا با گروه ایلومیناتی مواجه می‌شود. این گروه از واریانت شخصیت‌هایی تشکیل شده که در گذشته با نسخه اصلی‌شان ملاقات کرده بودیم. ایلومیناتی همچنین قرار بود بالدر شجاع (Balder The Brave) با نقش آفرینی دنیل کریگ (Daniel Craig) را در خود داشته باشد اما بنا بدلایلی دست اندرکاران تصمیم گرفتند شخصیت مزبور را از نسخه نهایی حذف کنند. در ضمن، بالدر برادر ثور محسوب می‌شود.

پخش فصل دوم Loki آغاز شده و هفته گذشته قسمت سوم آن در دسترس مخاطبان قرار گرفت. لوکی (Loki) و موبیوس در این قسمت به شیکاگوی ۱۸۹۳ سفر کرده و در آنجا با مجسمه چوبی ایزدهای نورس مواجه می‌شوند: اودین، ثور و بالدر. گروهی از مخاطبان تئوری‌ای را در فضای مجازی مطرح کردند مبنی بر اینکه مجسمه بالدر در سریال لوکی قرار داده شد، چون قرار بود در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness برای نخستین بار معرفی شود.

کوین رایت، یکی از تهیه کنندگان مارول بوده و در ساخت قسمت‌های جدید Loki مشارکت داشت. او در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Screen Rant ارتباط فصل دوم لوکی و دکتر استرنج 2 را رد کرد و گفت قرار دادن مجسجه بالدر هیچ ارتباطی با آن فیلم نداشت، بلکه تنها یک شوخی با شخصیت لوکی بود:

اگر شخصیت بالدور در the Multiverse of Madness حضور پیدا می‌کرد، مجسمه بالدور را احتمالاً در سریال قرار نمی‌دادیم. با این کار [قرار دادن مجسمه بالدور]، انگار لوکی کسی است که از اسطوره شناسی نورس و آزگارد حذف شده است.

فصل دوم Loki مانند فصل اول از شش قسمت تشکیل شده و حالا در میانه راه قرار داریم. قسمت سوم غیر از مجسمه چوبی بالدور و شوخی‌ای که بین لوکی و موبیوس رخ داد، نکات حائز اهمیت دیگری را هم در خود جای داده که دانستن آن‌ها به هیچ وجه خالی از لطف نیست. در صورتی که می‌خواهید از آن‌ها مطلع شوید، می‌توانید مطلب «موشکافی قسمت سوم فصل دوم» را با مراجعه به این لینک مطالعه کنید.

قسمت بعدی لوکی جمعه هفته جاری منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments