#مهسا_امینی

تصویری از روند ساخت فصل دوم سریال Loki منتشر شد

خدای شرارت بازمی‌گردد!

ساخت فصل دوم سریال Loki

اخیرا تصویری از روند ساخت فصل دوم سریال Loki منتشر شده که در آن می‌توانید شاهد شروع تصویربرداری این مجموعه مورد انتظار باشید.

در واقع فاز چهارم دنیای سنیمایی مارول برای اولین بار سریال‌هایی را برای مخاطبان ارائه کرد که دیگر بدون هیچ چپن و چرا می‌دانستیم که داستان آن‌ها در دنیای MCU روایت می‌شود. به هر حال طی ۱۰ سال گذشته انواع و اقسام سریال‌های مارولی را از شبکه استریم نتفلیکس دیده بودیم و عملا هیچکدام از آن‌ها توسط کوین فایگی (Kevin Feige) به صورت رسمی در جهان سینمایی مارول تایید نشدند. با این وجود، سریال WandaVision داستان را پس از فیلم Avengers: Endgame ادامه داد و اینطور که به نظر می‌رسد، توانست به بهترین شکل فاز تازه‌ای را شروع کند که هنوز هم مسیر نهایی آن به خوبی مشخص نیست.

سریال‌های شبکه دیزنی پلاس پس از WandaVision یکی پس از دیگری پخش شدند و مخاطب‌های خاص خود را در کنار طرفداران قدیمی جذب کردند تا افراد حین انتظار برای رسیدن تاریخ اکران فیلم بعدی، از تماشای آن‌ها لذت ببرند. این در حالی بود که کیفیت این سریال‌ها همچنان در حد بالا و خوبی ارائه می‌شود و می‌توان گفت که برخی از آن‌‌ها حتی از یک فیلم هم برای اتفاقات جهان MCU مهم‌تر بودند!

برای مثال، سریال Loki توانست به بهترین شکل ممکن نشان دهد که در فاز چهارم باید منتظر چه چیزی باشیم و تمرکز فیلم‌های مهم بعدی در دنیای سینمایی مارول روی چه موردی خواهد بود. با این سریال، ما شخصیت لوکی از یک جهان موازی از سال ۲۰۱۲ را داریم که از مسیر خود خارج شده و از دست انتقام‌جویان با موفقیت فرار کرده است. با این حال، او توسط سازمانی به نام TVA دستگیر می‌شود و در نهایت، متوجه می‌شویم که نگهبانان زمان وسیله دست ابرشرور بزرگی به نام کانگ فاتح (Kang The Conquerer) بوده است.

با این وجود پس از اتمام این مجموعه تلویزیونی، به صورت رسمی تایید شد که ساخت فصل دوم سریال Loki شروع شده و داستان خدای شرارت به این راحتی تمام نمی‌شود!

تصویری که در بالا می‌بینید در واقع عکسی است که آیزاک باومان (Issac Bauman)، یکی از اعضای تیم فیلمبرداری فصل دوم سریال Loki گرفته است. این شخص در واقع با انتشار چنین تصویری رسما اعلام کرده که ساخت فصل دوم سریال Loki شروع شده و چنان که به نظر می‌رسد، در عکس منتشر شده خبری از تام هیدلستون در نقش لوکی نیست. با این وجود، انتظار می‌رود که خدای شرارت حتما پس از اتفاقات فصل اول بازگردد و در کنار او، سیلوی (Sylvie) و موبیوس (Mobius) هم حاضر باشند.

همچنین در نظر داشته باشند که فصل دوم بیشتر از قبل درباره کانگ فاتح خواهد بود و احتمالا انواع ورینت‌های او را در این سری خواهیم دید. این می‌تواند زمینه را برای فیلم بزرگ و Avnegers بعدی پایه‌گذاری کرده و کاملا مستقیم با فیلم Ant-Man 3 در ارتباط خواهد بود؛ چراکه ابرشرور این فیلم به صورت رسمی کانگ فاتح اعلام شده و ما آخرین بار مجسمه او را کنار لوکی دیده بودیم!


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا