پوستر فصل دوم لوکی با محوریت تام هیدلستون منتشر شد

تاکید روی تاریخ انتشار جدید

پوستر فصل دوم لوکی

استودیو مارول ساعاتی قبل پوستر فصل دوم لوکی را در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرده که روی تاریخ پخش جدید تاکید دارد.

سریال Loki بزودی فصل دوم خود را دریافت می‌کند. اتفاقات پس از اتمام فصل نخست جریان داشته و خدای شرارت باید با کمک موبیوس، هانتر بی ۱۵ و دیگر شخصیت‌های جدید به جستوجو در مولتی ورس پرداخته و سیلوی، قاضی رن اسلیر و میس مینت را بیابد. او همچنین باید دنبال راهی باشد تا جلوی اتفاقات شوم را بگیرد.

استودیو مارول ساعاتی قبل پوستر فصل دوم لوکی را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر کرده است. این تصویر تبلیغاتی نه تنها روی بازیگر نقش اصلی یعنی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) تاکید دارد، بلکه یادآوری می‌کند تاریخ پخش تغییر کرده است. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

تام هیدلستون تنها بازیگری نیست که از فصل اول بازمی‌گردد. سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino)، اوون ویلسون (Owen Wilson)، گوگو امبتا را (Gugu Mbatha-Raw) و وونمی موساکو (Wunmi Mosaku) بترتیب بار دیگر نقش‌های سیلوی، موبیوس، قاضی رن اسلیر و هانتر بی ۱۵ را ایفا می‌کنند. جاناتان میجرز (Jonathan Majors) علی‌رغم حواشی بوجود آمده پیرامون زندگی شخصی‌اش یکی از واریانت‌های کانگ فاتح (Kang the Conqueror) را به تصویر می‌کشد؛ واریانتی که ویکتور تایملی نام داشته و یک مخترع است.

اینطور که بنظر می‌رسد، ویکتور تایملی تنها تهدیدی نیست که خدای شرارت و متحدانش باید با آن دست و پنجه نرم کنند. طبق تریلر فصل دوم لوکی، زونیاک هم در قسمت‌های جدید حضور داشته و دردساز خواهد شد. او در کمیک بوک‌ها یک موجود متعلق به بُعد تاریکی بوده و قادر است انسان‌ها را کنترل کند. انسان‌هایی که تحت کنترل او قرار دارند، به افرادی قاتل تبدیل شده و معمولاً زنان را هدف می‌گیرند.

پخش فصل دوم Loki قرار بود از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) آغاز شود اما مارول و دیزنی پلاس بنا به دلایلی تصمیم گرفتند قسمت اول را یک روز زودتر در دسترس قرار دهند. قسمت‌های بعدی هم با فاصله یک هفته منتشر خواهند شد.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا