اطلاعاتی از نقش مهم سیلوی در آثار جدید مارول لو رفت

ماجراجویی‌های واریانت لوکی ادامه دارد

نقش مهم سیلوی در آثار جدید مارول

یکی از افشاگرهای حوزه فیلم و سریال به نام الکس پرز (Alex Perez) جزئیاتی را از نقش مهم سیلوی در آثار جدید مارول فاش کرده است.

[داستان فصل دوم لوکی در ادامه لو می‌رود] در فصل دوم سریال Loki مشخص شد نابودی مولتی ورس در پی قتل کسی که می‌ماند (He Who Remains) اجتناب ناپذیر است. خدای شرارت می‌توانست با استفاده از قابلیت لغزش زمانی به گذشته برگشته و با کشتن سیلوی جلوی همه اتفاقات تلخ را بگیرد اما ترجیح داد به سیتادل رفته و وظیفه محافظت از مولتی ورس را بر عهده بگیرد. اگرچه این اتفاق باعث شد جلوی نابودی خطوط زمانی گرفته شود، لوکی حالا مجبور است برای همیشه در سیتادل تنها باشد.

الکس پرز یکی از افشاگرهای صنایع فیلم و سریال بوده و اخیراً اطلاعاتی را از نقش مهم سیلوی در آثار جدید مارول به اشتراک گذاشته است. او در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) گفت سیلوی در ادامه به سراغ ثور رفته و پس از گفتن ماجرا سعی می‌کند انتقامجویان را بار دیگر دور هم جمع کند تا برای نبرد با کانگ فاتح (Kang the Conqueror) و واریانت‌هایش آماده شوند.

با اتمام فصل دوم، سوالی بسیار مهم در ذهن طرفداران Marvel Cinematic Universe شکل گرفت: آیا لوکی برای همیشه در سیتادل مانده و دیگر با او ملاقاتی نخواهیم داشت؟ الکس پرز در پستی جداگانه گفت با خدای شرارت که حالا خدای قصه‌ها (God of Stories) نام دارد، بدون شک ملاقات خواهیم داشت اما این اتفاق تا بخش‌های پایانی خط داستانی مولتی ورس رخ نخواهد داد.

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازیگر نقش لوکی بوده و در یکی از مصاحبه‌های خود پایان بندی فصل دوم Loki را «جمع بندی زندگی ۱۴ ساله‌اش» توصیف کرد. با توجه به اتفاقاتی که در قسمت پایانی رخ می‌دهد، گمان می‌شد هیدلستون با نقش لوکی خداحافظی کرده اما اخیراً مصاحبه دیگری را انجام داده و در آن گفته عاقلانه نیست که فکر کنیم داستان لوکی پایان یافته است!

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا