1%
  • 0/10

تماشا کنید: مارول ویدیو پشت صحنه فصل دوم لوکی را منتشر کرد

مروری بر آنچه گذشت

تماشا کنید: مارول ویدیو پشت صحنه فصل دوم لوکی را منتشر کرد ۰ ۰۵ مهر ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

استودیو مارول اخیراً ویدیویی را در فضای مجازی منتشر کرده که بخشی از آن به پشت صحنه فصل دوم لوکی اختصاص دارد.

نسخه لایو اکشن لوکی (Loki) با نقش آفرینی تام هیدلستون نخستین بار در فیلم سینمایی Thor معرفی شد. اگرچه خدای شرارت در لیست ابرقهرمانان Marvel Cinematic Universe قرار نداشت، عملکرد هنرپیشه بریتانیایی در این نقش بقدری عالی بود که بسرعت توانست توجه طرفداران را بخود جلب کند. در ادامه و پس از اینکه لوکی عملاً به یک ضدقهرمان تبدیل شد، محبوبیتش به اوج خود رسید. همین موضوع هم باعث شد اثر اختصاصی لوکی در قالب یک سریال ساخته شده و از طریق دیزنی پلاس منتشر شود؛ سریالی که بزودی فصل دومش از راه می‌رسد.

فصل دوم Loki مدت کوتاهی پس از اتفاقات فصل نخست جریان دارد. در پی مرگ کسی که می‌ماند (He Who Remains)، نظم مولتی ورس بهم ریخته و تغییراتی در خط زمانی رخ داده است. لوکی برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقات بدتر باید به جستوجو در مولتی ورس پرداخته و دیگر شخصیت‌ها مانند سیلوی را بیابد. پس از آن هم باید تمرکز خود را روی توقف فاجعه‌ای بگذارد که رخ دادنش را دیده است. در ضمن، یکی از واریانت‌های کانگ فاتح (Kang the Conqueror) بنام ویکتور تایملی نقش منفی را بر عهده دارد.

مارول ساعاتی قبل ویدیویی را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر کرده که نزدیک به دو دقیقه زمان داشته و محتوای نسبتاً زیادی دارد. در ابتدا ویدیویی مربوط به یک دهه پیش را می‌بینیم که تام هیدلستون (Tom Hiddleston) برای نخستین بار لباس لوکی را به تن می‌کند. در همین حین، بازیگر بریتانیایی حسش را نسبت به پوشیدن لباس شرح می‌دهد. پس از این، نوبت به کوین فایگی (Kevin Feige) می‌رسد که تاکید دارد هیدلستون از همان ابتدای حضور در MCU توانست توجه‌ها را به خود جلب کرده و به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها تبدیل شود.

تام هیدلستون در بخشی از ویدیو می‌گوید برای نقش ثور تست بازیگری داد اما نهایتاً نقش لوکی را بدست آورد. او همچنین تاکید دارد چیزی که باعث شده عاشق ایفای نقش خدای شرارت شود، تنوع رفتاری است. او برخی اوقات خنده دار، طنزآلود، عصبانی و حتی خشن می‌شود. ویدیو در ادامه نه تنها پشت صحنه فصل دوم لوکی را به تصویر می‌کشد، بلکه صحنه‌هایی را شامل می‌شود که تاکنون در هیچ کدام از تریلر و کلیپ‌های تبلیغاتی پیشین ندیده بودیم.

قسمت اول از فصل دوم Loki در تاریخ ۱۳ مهر (مصادف با ۵ اکتبر) منتشر می‌شود. فصل جدید از شش قسمت تشکیل شده و قسمت‌های بعدی صورت هفتگی در دسترس قرار خواهند گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments