آینده لوکی در دنیای سینمایی مارول از زبان تهیه‌کننده فصل دوم سریال لوکی

نمی‌توانی خدای داستان‌ها باشی، اگر نخواهی داستان‌های بیشتر تعریف کنی!

آینده لوکی در دنیای سینمایی مارول از زبان تهیه‌کننده فصل دوم سریال لوکی پارسا خلیلی ۱۲ ۲۵ آبان ۱۴۰۲ مارول
لوکی در دنیای سینمایی مارول

به‌تازگی یکی از تهیه‌کنندگان فصل دوم سریال لوکی سکوت خود را شکسته و به‌منظور پایان دادن به سردرگمی و حواشی بوجود آمده، درباره آینده لوکی در دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است.

بعد از بدست گرفتن توانایی جدید لغزش زمانی و امتحان کردن سناریوهای بی‌شمار به‌منظور نجات مولتی‌ورس، لوکی تصمیم گرفت خودش و خواسته‌هایش را فدا کند و با نابود کردن قلب سازمان تناقضات زمانی (TVA) و نشستن بر روی تخت پادشاهی در انتهای زمان، جای خالی او که باقی می‌ماند (He Who Remains) را پر کند. بدین ترتیب خدای شرارتی که قبلا یکی از بزرگترین ابرشرورهای دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شد، در مسیری غیرقابل پیش‌بینی قدم گذاشت و رسما به قدرتمندترین شخصیت فرانچایز تبدیل شد.

اتفاقات رخ داده در قسمت پایانی فصل دوم سریال لوکی، علامت سوالات زیادی در ذهن طرفداران بوجود آوردند که یکی از آنها جایگاه و آینده لوکی در دنیای سینمایی مارول بود. خوشبختانه نیازی نیست دنبال پاسخ این سوال بزرگ باشیم، زیرا به‌تازگی آقای کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده ارشد سریال در مصاحبه اخیر خود با EW، به‌طور مفصل درباره این موضوع صحبت کرده است.

من از طرف خودم صحبت می‌کنم و نه مارول. در حال حاضر ایده‌های زیادی برای لوکی دارم چراکه معتقدم هنوز داستان‌های زیادی برای تعریف کردن وجود دارد. به نظر من تام هیدلستون باید تا جایی که می‌تواند به ایفای نقش لوکی ادامه بدهد. اما خب این بدان معنا نیست که خدای داستان‌ها باید در تمامی فیلم و سریال‌های مارول حضور داشته باشد. می‌دانید لوکی شخصیت خیلی پیچیده و محبوبی است، بنابراین او تنها در صورتی باید به دنیای سینمایی مارول بازگردد که داستان خوبی برای روایت کردن وجود داشته باشد. ما طی چند سال اخیر یک تیم واقعا عالی ساختیم و از استقبال بی‌سابقه طرفداران خوشحالیم، به‌همین خاطر بزرگترین اولویت ما، به تصویر کشیدن داستانی بهتر و بزرگ‌تر از فصل دوم است. بالاخره نمی‌توانی خدای داستان‌ها باشی، اگر نخواهی داستان‌های بیشتر تعریف کنی.

در حال حاضر گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه فصل دوم سریال لوکی به داستان مولتی‌ورسی Deadpool 3 و در نهایت Avengers: Secret Wars پیوند خواهد خورد، مطرح شده است. بنابراین باید صبر کرد و دید که استودیو مارول واقعا چه برنامه‌هایی برای خدای داستان‌ها در نظر گرفته است.

تمامی قسمت‌های فصل اول و فصل دوم سریال لوکی هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شوند.

4.6 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا