به‌روزرسانی هیجان انگیزی از فیلمبرداری فیلم Deadpool 3 منتشر شد

بالاخره طلسم بزرگترین فیلم مارول شکسته شد!

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از فیلمبرداری فیلم Deadpool 3 منتشر شد پارسا خلیلی ۲ ۱۹ آبان ۱۴۰۲ مارول
فیلمبرداری فیلم Deadpool 3

به‌دنبال پایان یافتن اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، به‌روزرسانی هیجان انگیزی از فیلمبرداری فیلم Deadpool 3 توسط ددلاین منتشر شده است.

از متوقف شدن روند تولید و فیلمبرداری پیرو اعتصابات اتحادیه بازیگران گرفته تا حذف شدن نام پروژه از جدول اکران به‌روزشده دیزنی، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول با بازی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) مسیر پرفراز و نشیب طولانی را طی کرده است. همانطور که قبلا به کررات اشاره شده، این فیلم اهمیت و نقش بسزایی در شکل‌گیری آینده دنیای سینمایی مارول دارد، چراکه اولین قدم استودیو مارول به سوی تولید محتوای بزرگسال (R-Rated) و همچنین باز کردن پای جهش‌یافته‌ها به فرانچایز محسوب می‌شود.

خوشبختانه بعد از گذشت پنج ماه، بالاخره اعتصابات اتحادیه بازیگران که اخیرا تولید بسیاری از پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی بزرگ را تحت تاثیر قرار داده بود، به پایان رسیده و به‌دنبال آن همه‌چیز به حالت عادی بازگشته است. البته خبرهای خوب به همین یک مورد ختم نمی‌شود، زیرا ددلاین ساعاتی پیش در گزارشی جدید تایید کرده که نیمه دیگر فیلمبرداری فیلم Deadpool 3 در بهترین حالت، از اوایل هفته آینده دوباره از سر گرفته خواهد شد. با این حال استودیو مارول، دیزنی یا سایر اعضای تیم توسعه هنوز درباره این گزارش اظهار نظر نکرده‌اند.

اکنون سوال بزرگ این است که آیا تاریخ اکران بزرگترین فیلم فاز پنجم دنیای سینمایی مارول حفظ خواهد خواهد شد یا برای بار آخرین به‌تعویق خواهد افتاد؟ در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر ماه)، گزارش شد که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول به‌خاطر ادامه داشتن اعتصابات بازیگران از برنامه اکران سال ۲۰۲۴ مارول حذف شده است. تا امروز هیچ تاریخ جدیدی برای این پروژه بزرگ مشخص نشده اما با توجه به اینکه به‌جز تکمیل پروسه فیلمبرداری، مارول باید پروسه‌ پسا تولید و فیلمبرداری مجدد را نیز طی بکند، به‌تعویق افتادن تاریخ اکران (برای آخرین بار) نمی‌تواند خیلی شوکه‌کننده باشد.

شاید این موضوع در نگاه اول کمی ناراحت‌کننده به‌نظر بیاید، اما از همه نظر به نفع فیلم است که اکرانش برای آخرین بار به‌تعویق بیفتد. چرا؟ چون Deadpool 3 نه‌تنها هیو جکمن را به نقش ولورین بازمی‌گرداند، بلکه نقشی کلیدی در پیشبرد داستان کلی حماسه مولتی‌ورس خواهد داشت (البته اگر شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر حقیقت داشته باشند).

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا