حضور بازیگر سریال لوکی در فیلم Guardians of The Galaxy 3 تایید شد

بازگشت صداپیشه میس مینتس به نقشی مرموز

حضور بازیگر سریال لوکی در فیلم Guardians of The Galaxy 3 تایید شد پارسا خلیلی ۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
بازیگر سریال لوکی

پس از جان بخشیدن به یکی از شخصیت‌های کلیدی در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، بازیگر سریال لوکی باری دیگر به این فرانچایز بازگشته تا به ایفای نقشی مرموز در فیلم Guardians of the Galaxy 3 بپردازد.

قسمت پایانی سه‌گانه Guardians of the Galaxy ضمن به سرانجام رساندن داستان و حماسه نگهبانان کهکشان، شخصیت‌های جدیدی را به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کرد که توسط چهره‌هایی آشنا بازی می‌شوند. برای مثال شان گان (Sean Gunn) علاوه بر شخصیت کراگلین، صداپیشگی راکت راکون جوان را به‌عهده دارد و لیندا کاردلینی (Linda Cardellini) نیز علاوه بر نقش لورا بارتون، به شخصیت لیلا (سموری سخنگو) جان می‌بخشد. حالا هم نوبت به بازیگر نقش میس مینتس از سریال لوکی رسیده تا در قامت شخصیتی جدید ظاهر شود.

 

بازگشت غیرمنتظره بازیگر سریال لوکی به دنیای سینمایی مارول

به‌تازگی تارا استرانگ (Tara Strong)، صداپیشه شخصیت میس مینتس در سریال لوکی در مراسم فرش قرمز اکران اولیه فیلم Guardians of the Galaxy 3، اعلام کرد که در آخرین پروژه مارولی جیمز گان (James Gunn) حضور خواهد داشت.

شاید تعجب کنین ولی من هم در این فیلم حضور دارم اما نه در نقش میس مینتس. همانطور که می‌دانید به‌هیچ وجه نمی‌توانم درباره‌اش حرف بزنم، چون اگر به هویت نقش مرموزم پی ببرین، مجبور می‌شوم شما را پرون (شیوه نابود کردن خطوط زمانی در سریال لوکی) کنم.

استرانگ در ادامه به رابطه دیرینه خود با جیمز گان اشاره و فاش کرد که سال‌ها پیش همراه با همبازی‌اش مایکل روزنبام (Michael Rosenbaum) روی یک بازی ویدیویی کار کردند.

من جیمز را برای مدت طولانی می‌شناسم. ما سال‌ها پیش با هم در یک بازی ویدیویی به نام Lollipop Chainsaw کار کردیم. در واقع مایکل روزنبام نیز در آن بازی بود. من خاطرات بسیار خوبی از جیمز دارم، بنابراین دیدن دوباره او در استودیو بی‌نظیر بود.

تارا استرانگ یکی از شناخته ‌شده‌ترین صداپیشه‌های تاریخ است که دارای رزومه‌ای شگفت‌ انگیز با بیش از ۶۰۰ پروژه مختلف در طول ۳۵ سال فعالیت حرفه‌ای خود است. او تقریبا بخشی از تمامی فرانچایزهای مهم از جمله دیزنی، مارول، جنگ ستارگان و دیسی بوده است و حالا برای ایفای نقشی جدید به دنیای سینمایی مارول بازگشته است.

در حالی که طرفداران مشتاقند تا از هویت نقش جدید استرانگ باخبر شوند، اما بزرگترین سوال این خواهد بود که آیا نقش مرموز او تنها در این فیلم حضور دارد یا قرار است بخشی از آینده فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول باشد؟

فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy 3 در تاریخ ۵ می ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا