تریلر لایو اکشن Halo Infinite شجاعت بشر در طول تاریخ را نشان می‌دهد

این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد

استودیو 343 و تیم ایکس باکس ساعاتی قبل تریلر لایو اکشن Halo Infinite را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کردند که روی شجاعت بشریت در طول تاریخ تمرکز دارد.

بازی‌های متعددی طی یک سال اخیر بدون اینکه تکمیل شوند وارد بازارهای جهانی شده و بازخوردهای منفی‌ای را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کردند؛ برای مثال، می‌توان Cyberpunk 2077 و Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را نام برد. Halo Infinite جدیدترین نسخه سری بازی‌های هیلو بوده و در آستانه دچار شدن به سرنوشت مشابهی قرار داشت اما طرفداران باعث نجاتش شدند. پس از اینکه اولین گیم پلی بخش داستانی به نمایش درآمد، آن‌ها نارضایتی خود را از جلوه‌های بصری نشان دادند. دست‌اندرکاران در ابتدا سعی کردند با ارائه توضیحاتی جو را بخوابانند اما طرفداران به اعتراض خود ادامه دادند. در نهایت، استودیو 343 و تیم ایکس باکس تصمیم گرفتند انتشار را به تعویق انداخته و مدت زمان بیشتری را روی بازی کار کنند.

Halo Infinitie برخلاف نسخه پیشین خود، یعنی Halo 5: Guardians تمرکز ویژه‌ای روی مستر چیف دارد. شخصیت مزبور در نسخه جدید به هیلو زیتا می‌آید تا کورتانا را یافته و متوقفش کند. این هوش مصنوعی به دنبال برقراری صلح بوده و برای رسیدن به خواسته خود از هیچ اقدامی اجتناب نمی‌کند. البته مستر چیف در جدیدترین ماجراجویی خود تنها نبوده و دو شخصیت همراهی‌اش می‌کنند: شخصیت اول، یک خلبان بوده و تجهیزات را به واسطه هواپیمای خود در اختیار جان-۱۱۷ قرار می‌گیرد؛ دومین شخصیت هم یک هوش مصنوعی به نام The Weapon بوده که در مقابله با کورتانا به مستر چیف کمک می‌کند. در ضمن، بازی دارای بخش چندنفره است اما برخلاف گمانه‌زنی‌ها شامل مد بتل رویال نمی‌شود.

استودیو 343 و تیم ایکس باکس اخیرا تریلر لایو اکشن Halo Infinite را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده‌اند. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا با نمایش انسان‌ها در برهه‌های زمانی شروع می‌شود که ترس تمام وجودشان را گرفته است. در ادامه همان انسان‌ها را می‌بینیم که مانند مستر چیف بر ترس خود غلبه کرده و کاری که باید را انجام می‌ذهند. ایده تریلر و اجرایش بسیار عالی بوده و کاربران فضای مجازی هم نسبت به آن نگاهی مثبت داشته‌اند اما یک نقطه گمراه‌کننده در انتها وجود دارد که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت. ویدیو در ثانیه‌های پایانی تاکید دارد بازی از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس است، در حالی که بخش چندنفره Infinite چندی پیش منتشر شد. بدین ترتیب، کاربری که اخبار را دنبال نکرده باشد با مشاهده تریلر گمان می‌کند جدیدترین نسخه هیلو زودتر از موعد عرضه شده است.

بخش چندنفره هیلو اینفینیت در قالب نسخه بتا منتشر شده و تمامی علاقه‌مندان می‌توانند آن را دریافت کرده و پای تجربه‌اش بنشینند. اگرچه نقاط ضعف ریز و درشتی دارد، یکی از مورد توجه‌ترین آن‌ها سرعت پایین پیشرفت بازیکنان بوده است. به بیان دیگر، میزان اکس‌پی‌ای (XP) که پس از رقابت‌ها اهدا می‌شود بسیار پایین بوده و همین موضوع باعث نارضایتی طرفداران شده است. با افزایش اعتراضات، یکی از کارمندان استودیو 343 تایید کرد رفع ایرادات سیستم پیشرفت یکی از الویت‌های کنونی تیم است. در ضمن، تعداد متقلبان طی روزهای گذشته افزایش قابل‌توجهی را تجربه کرد. باید منتظر ماند و دید سازندگان دست به چه اقدامی برای مقابله می‌زنند.

در انتها، لازم به ذکر است بخش داستانی جدیدترین نسخه هیلو در تاریخ ۱۷ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ دسامبر) منتشر خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا