با انجام 10 هزار بازی در Halo 5 جایزه‌ای ازرشمند در Halo Infinite دریافت کنید

با رسیدن به سطح نهایی بازی Halo 5 جایزه دریافت کنید

جایزه‌ی Halo Infinite

کسانی که بتوانند به سطح نهایی بازی Halo 5: Guardians برسند، می‌توانند از جایزه‌ی ارزشمندی در بازی Halo Infinite بهره‌مند شوند.

اکثر بازی‌های آنلاین شامل رنک و سطح هستند و بازیکنان می‌توانند این سطح‌ها را با بازی کردن به مدت طولانی افزایش دهند. Halo 5: Guardians هم از این قضیه مستثنی نیست و شامل سطح به خصوص خود به نام Spartan Rank می‌شود. این سطح از ۱ شروع شده و به ۱۵۲ ختم می‌شود. لازم به ذکر است که رسیدن به سطح نهایی در این عنوان بسیار دشوار بوده و به اندازه‌ای سخت می‌شود که بین سطح ۱۵۰ تا ۱۵۲ بازیکن باید زمان بسیار زیادی را خرج آن کند. برای رسیدن به سطح آخر Spartan Rank، بازیکن باید نزدیک به ۷۰ روز کامل که نزدیک به ۱۶۰۰ ساعت می‎شود، زمان بگذارد. با کمی محاسبه می‌توان فهیمد اگر کسی legendary XP boosts را در دو حالت Warzone و Arena استفاده کند، می‌تواند بین ۸ هزار تا ۱۰ هزار بازی به سطح آخر برسد.

ما می‌دانیم که رسیدن به این سطح بسیار سخت و دشوار است. حال 343Industries در بیانه‌ای به طور رسمی اعلام کرد که اگر کسی تا قبل از عرضه‌ی Halo Infinite به سطح نهایی Spartan Rank برسد، جایزه‌ی ارزشمندی در Halo Infinite دریافت می‌کند. نوع جایزه هنوز مشخص نشده ولی احتمالا بسته‌ای که شامل اسکین یا نشان ویژه می‌شود، جایزه‌ی این افراد خواهد بود. چنین پاداشی، برای کسانی که زمان زیادی صرف این بازی کرده‌اند، ازرشمند است.

بازی Halo 5: Guardians در سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد و همچنان سرور‌های آن فعال است. همچنین تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ میلادی تمام بخش‌های آنلاین دو بازی Halo 5 و Halo: Master Chief Collection شامل XP دو برابر می‌شود.

بازی Halo Infinite در اواخر سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ویندوز و ایکس‌باکس سری ایکس توسط ایکس‌باکس گیمز استودیوز منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا