تماشا کنید: تریلر جدید Layers of Fears در رویداد گیمزکام ۲۰۲۲

هنر و دیوانگی، دو مفهوم جدانشدنی و تاثیر گذار!

تماشا کنید: تریلر جدید Layers of Fears در رویداد گیمزکام ۲۰۲۲ نیما خدارحمی ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

رویداد گیمزکام ۲۰۲۲ بهشت طرفداران بازی‌های ترسناک بود. بازی‌های بسیاری در این سبک به نمایش گذاشته شد و یکی از مهم‌ترین آن‌ها نسخه جدید Layers of Fears بود. تریلر Layers of Fears به بهترین شکل ممکن این بازی مورد انتظار را تشریح می‌کند.

اگر از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های ترسناک هستید، سال‌های خوبی پیش روی شما بوده و طی رویدادهای گیمینگ اخیر، چندین و چند بازی در این سبک پر طرفدار معرفی شده است. رویداد گیمزکام ۲۰۲۲ مانند تمام رویدادهای اخیر، میزبان چندین بازی ترسناک از جمله Outlast Trials، The Callisto Protocol، معرفی بسته الحاقی بازی Dying Light 2: Stay Human با نام Bloody Ties و مهم‌تر از همه معرفی دوباره بازی مورد انتظار Dead Island 2 بود.

عنوانی دیگر که به شدت در این رویداد مورد توجه قرار گرفت، بازی جدید استودیو بلوبر تیم (Bloober Team)، یعنی Layers of Fear بود. تریلر گیم پلی این عنوان اطلاعات مهم بسیاری را درباره این بازی مورد انتظار در اختیار ما قرار داد.

جدیدترین نسخه این سری بازی ترسناک و روانشناختی، در حقیقت دنباله دو نسخه پیشین خواهد بود و ما با همان مضامین دیوانگی و اختلالات روانی در سبک اول شخص سر و کار داریم. تریلر Layers of Fears جو این بازی را با صدای نرم زنی که درباره پیانو صحبت می‌کند به بهترین شکل به ما نشان داد. ما طی لحظاتی بسیار کوتاه، نگاهی به گیم پلی بازی نیز داریم و اگر نسخه‌های پیشین را تجربه کرده باشید، فضای آن و کلیت گیم پلی بازی برای شما آشنا است. اگر شما از نسخه‌های پیشین و به طور کلی بازی‌های تیم بلوبر لذت می‌برید، این بازی شما را نا امید نخواهد کرد.

تیم توسعه دهنده این بازی، اولین بار طی مراسم Summer Game Fest از Layers of Fears رونمایی کردند و لازم به ذکر است که این بازی با استفاده از موتور گرافیکی آنریل انجین ۵ توسعه یافته است. در گذشته شایعات بسیاری مبنی بر انتشار اطلاعات از این بازی وجود داشت و پس از انتشار عکسی در صفحه توییتری استودیو بلوبر تیم که پرتره‌ای پاره شده را به نمایش درآورد، به شدت به بازی Layers of Fears اشاره داشت و ما متوجه شدیم که حدس و گمان ما صحیح بوده است. در زمان انتشار این تریلر، هیچ خبری درباره تاریخ انتشار دقیق این بازی انتشار نیافت، با این حال توسعه دهندگان اعلام کردند که منتظر این بازی در اوایل سال ۲۰۲۳ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم باشیم.

پیش از معرفی بازی Layers of Fears بسیاری باور داشتند که بلوبر در حال توسعه نسخه ریمیک بازی Silent Hill 2 است، ولی توسعه دهندگان هیچ نظری درباره این شایعات منتشر نکردند. این گمانه زنی‌ها برای مدتی طولانی به گوش می‌رسید و برخی اطلاعات فاش شده، تا حد قابل قبولی صحت این شایعات را تایید می‌کردند. در زمان انتشار این مطلب هیچ خبر رسمی مبنی بر انتشار نسخه‌ای جدید یا نسخه ریمیک سری بازی Silent Hill در دست نیست!

در پایان جا دارد که اضافه کنیم سری بازی Layers of Fear یکی از بهترین سری بازی‌ها برای پریشان کردن ذهن مخاطب به لطف بازی‌های روانی و صحنه‌های ترسناک است. این سری بازی ترسناک روان شناختی با استفاده از مفاهیمی چون دیوانگی، اعتیاد به الکل و مهم‌تر از همه هنر، داستان‌هایی بی نظیر را در اختیار ما قرار داده که افراد بسیاری را جذب می‌کنند. طی سال‌های اخیر و پس از انتشار بازی The Medium توسط بلوبر، نحوه به تصویر کشیدن مشکلات روانی توسط افراد مختلف به باد انتقاد منفی گرفته شد و از همین رو باید دید عنوان Layers of Fear از لحاظ داستان سرایی چگونه ظاهر می‌شود.

بازی Layers of Fears در تاریخی نا مشخص در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما درباره تریلر Layers of Fears چیست؟ آیا این بازی می‌تواند موفقیت نسخه‌های پیشین را کسب کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا