آیا بازی P.T در دسترس کاربران پلی‌استیشن 5 قرار می‌گیرد؟

آیا Silent Hill وارد نسل نهم می‌شود؟

انتشار بازی PT برای پلی‌استیشن 5

شرکت ناشر کونامی اطلاعات جدیدی از بازی لغو شده‌ی P.T منتشر کرده است.

چند هفته‌ی پیش، سونی لیست بازی‌های پلی‌استیشن 4 که روی کنسول نسل نهمی این شرکت اجرا نمی‌شوند را منتشر کرد. این لیست شامل ۱۰ بازی می‌شود اما برخی عناوین در آن قید نشده‌اند. از آن‌جایی که طرفداران فرنچایز Silent Hill همیشه پیگیر اطلاعات جدیدی از بازی PT هستند، خواستار تایید توسعه دهندگان و سونی بوده‌اند تا از انتشار این عنوان ترسناک روی پلی‌استیشن 5 مطمئن شوند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی PT جزو لیست اعلام شده‌ی سونی بوده و برای کنسول نسل نهمی این شرکت عرضه نمی‌شود. کونامی، ناشر بازی لغو شده‌ی Silent Hill، اعلام کرده این عنوان به‌ دلیل حذف از فهرست فروشگاه پلی‌استیشن برای دانلود دوباره روی پلی استیشن 5 در دسترس قرار نمی‌گیرد. این خبر در GamesRadar منتشر و باعث ناراحتی طرفداران فرنچایز Silent Hill شده است.

استودیوی بازی‌سازی Kojima Productions در سال ۲۰۱۴ میلادی دموی بازی P.T را منتشر کرد. این عنوان با وجود آن‌که در مراحل اولیه‌ی تولید قرار داشت، به یکی از ترسناکترین بازی‌های نسل هشتم تبدیل شد و توجه زیادی به خود جلب کرد. بعد از آن‌که کونامی تصمیم گرفت توسعه‌ی Silent Hills را لغو کند، دموی P.T در آوریل سال ۲۰۱۵ میلادی، برای همیشه از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد. بعد از آن، تنها کسانی که P.T را از قبل روی کنسول خود داشتند میتوانستند این بازی را تجربه کنند. حالا طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت GamesRadar منتشر شده، به‌نظر می‌رسد امکان بازگشت P.T در فروشگاه پلی‌استیشن و تجربه‌‌ی آن روی پلی‌استیشن 5 وجود نخواهد داشت. در واقع، این بازی از قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی نخواهد کرد.

از آن‌جایی که پلی‌استیشن 5 از هارد اکسترنال برای انجام بازی‌های پلی‌استیشن 4 پشتیبانی می‌کند، ممکن است علاقه‌مندان بتوانند از این راه P.T را روی پلی‌استیشن 5 تجربه کنند. البته این موضوع هنوز قطعی نیست و نمی‌توانیم از موفقیت‌آمیز بودن آن مطمئن باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا