کوجیما از ساخت دنباله‌ی بازی Death Stranding می‌گوید

کوجیما از علاقه خود به همکاری مجدد با نورمن ریداس گفت!

دنباله بازی Death Stranding

هیدئو کوجیما، خالق افسانه‌ای سری Metal Gear Solid اخیرا درباره دنباله‌ی بازی Death Stranding صحبت‌هایی کرده است.

چندی پیش بازی Death Stranding دردسترس گیمرها قرار گرفت و تبدیل به اولین اثر هیدئو کوجیما پس از جدایی از شرکت کونامی شد. حالا کوجیما، درباره احتمال ساخت نسخه جدیدی از بازی Death Stranding و چگونگی آن می‌گوید.

در طی یک مصاحبه، هیدئو کوجیما از تمایل همکاری مجدد با نورمن ریداس برای ساخت نسخه جدید Death Stranding گفت و اعلام کرد که برای برای این کار نیاز دارد که از صفر همه چیز را شروع کند. این صحبت کوجیما به نوعی نشان می‌دهد که دنباله‌ی Death Stranding تفاوت‌های عمیقی با نسخه اول این مجموعه خواهد داشت.

چندی پیش، کوجیما در صفحه توییتر خودش گفته بود که ممکن با ساخت یک بازی ترسناک به صنعت بازی‌های ویدیویی بازگردد. این در حالی است که قبلا کوجیما یک بازی ترسناک به نام Silent Hills را دردست ساخت داشت که باز هم نقش اصلی آن نورمن ریداس بود. این اثر چند وقت بعد از معرفی توسط کمپانی کونامی و کوجیما لغو شد. باید دید که منظور کوجیما از ساخت یک بازی جدید در ژانر وحشت همان Silent Hills است یا او قصد دارد به ساخت یک بازی کاملا جدید دیگر بپردازد.

بازی Death Stranding چندی پیش به صورت رسمی دردسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 قرار گرفت. این بازی بر خلاف آثار قبلی کوجیما به مذاق همه طرفداران و منتقدین خوش نیامد و با بازخوردهای ضد و نقیضی همراه بود. باید دید، کوجیما برای دنباله این بازی چه فکری در سر دارد تا به نوعی دنباله‌ی Death Stranding تبدیل به یک اثر موفق شود چرا که نتوانست آنطور که باید و شاید طرفداران خود را با نسخه اول بازی راضی کند.

لازم به ذکر است که  Death Stranding انحصاری زمانی کنسول پلی‌استیشن 4 است و در سال جدید میلادی این اثر برای کاربران رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا