عرضه‌ی بازی Kerbal Space Program 2 با تاخیر همراه است

KSP 2 انتظارات را برآورده می‌کند

عرضه‌ی بازی Kerbal Space Program 2 با تاخیر همراه است مهسا سپاهی ۰ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Kerbal Space Program 2

توسعه‌دهندگان بازی Kerbal Space Program 2 می‌گویند عرضه‌ی این عنوان شبیه‌ساز به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر همراه است.

بازی Kerbal Space Program 2 سال گذشته در رویداد Gamescom 2019 توسط استار تئوری گیمز (Star Theory Games) و پرایوت دیویژن (Private Division) معرفی شد. این عنوان دنباله‌ی بازی Kerbal Space Program محسوب می‌شود که در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۰ (مصادف با ۲۴ ژوئن ۲۰۱۱) عرضه و به نام اختصاری KSP به شهرت رسید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اتفاقاتی که پیرامون آن افتاده، تا کنون عرضه‌ی بازی‌های بسیاری با تاخیر مواجه شده که به‌نظر می‌رسد KSP 2 هم جزو آن‌ها خواهد بود. طبق پیامی که روز ۳۱ اردیبهشت (۲۰ می) توسط توسعه‌دهندگان منتشر شده، عرضه‌ی این بازی شبیه‌ساز جنگ‌های فضایی، با تاخیر همراه است. این در حالی است که قبل‌تر سازندگان اعلام کرده بودند این بازی در سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

توسعه‌دهندگان در اطلاعیه‌ی خود از اهداف تیم سازنده‌ی بازی و برنامه‌های آیند‌ه‌ی استار تئوری گیمز گفته‌اند و اعلام کرده‌اند که پروسه‌ی ساخت این عنوان بیشتر از آن‌چه که انتظار داشته‌اند، طول خواهد کشید.

همان‌طور که همه‌ی شما می‌دانید، ما به سختی در حال تلاش بودیم تا بهترین ادامه‌ی ممکن را برای KSP تولید کنیم. این یک هدف بلندپروازانه است. ما در حال ساخت یک بازی بزرگ و گسترده هستیم که ویژگی‌های تازه‌ای دارد، اما پروسه‌ی این کار بیشتر از آن‌چه انتظار داشتیم، طول می‌کشد. با وجود همه‌ی آن چیزی که امروز در دنیا به‌خاطر شیوع کرونا در جریان است، ما با چالش‌های جدیدی روبه‌رو شده‌ایم که نیازمند تست، تکرار و ساخت است. KSP2 به همان اندازه که می‌تواند، عالی خواهد بود.

استار تئوری گیمز و شرکت ناشر یعنی پرایوت دیویژن، وعده‌ داده‌اند که این عنوان شبیه‌ساز فضایی در پاییز سال آ‌ینده عرضه می‌شود. بازی Kerbal Space Program برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا