#مهسا_امینی

جدیدترین آمار از فروش Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2

GTA V همچنان قله‌های جدیدی را فتح می‌کند

جدیدترین آمار از فروش Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 عرفان بدری ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
جدیدترین آمار از فروش Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2

Take Two Interactive، شرکت مادر کمپانی Rockstar Games به تازگی جدیدترین آمار از فروش Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 و دیگر بازی‌های خود را منتشر کرده است.

شرکت Take Two Interactive یکی از کمپانی‌های بسیار بزرگ و مطرح صنعت بازی‌های ویدئویی است که ناشران معروفی مانند 2K Games و Rockstar Games تحت مالکیت آن قرار دارند. عنوان پرفروش Grand Theft Auto V یکی از مهم‌ترین بازی‌های این شرکت در چند سال اخیر است که نخستین بار در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های PS3 و Xbox 360 منتشر شد و چند سال هم هست که برای رایانه‌های شخصی، PS4 و Xbox One نیز در دسترس است. همچنین نسخه‌ی اختصاصی نسل نهم آن برای کنسول‌های Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X نیز در پاییز سال جاری عرضه خواهد شد که شامل یکسری ارتقای گرافیکی و محتوای جدید می‌شود. طبق آخرین آماری که قبلا منتشر شده بود، فروش این بازی از ۱۴۰ میلیون نسخه گذشته بود، اما حالا طبق اعلام Take Two Interactive این میزان فروش بازهم افزایش داشته است.

این کمپانی در گزارش جدید خود ضمن خبر دادن از فروش ۳ میلیون نسخه‌ای The Outer Worlds و فروش یک میلیون نسخه‌ای Ancestors: The Humankind Odyssey که توسط بخش Private Division آن عرضه شده‌اند، جدیدترین آمار از فروش Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 را نیز منتشر کرد. طبق این گزارش فروش GTA V هم‌اکنون از مرز ۱۴۵ میلیون نسخه گذشته است و همچنین Red Dead Redemption 2 نیز موفق شده تا آمار فروش ۳۷ میلیون نسخه‌ای را ثبت کند.

به جز این‌ها فروش مجموعه‌ی Borderlands از ۷۰ میلیون و سری NBA 2K از ۱۱۱ میلیون نسخه گذشته است. علاوه بر این‌ تاکنون بیش از ۳۴۵ میلیون نسخه از بازی‌های مجموعه‌ی Grand Theft Auto نیز به فروش رفته است. همچنین فروش سری Red Dead نیز به بیش از ۶۰ میلیون نسخه رسیده است.

بازی Borderlands 3 هم تا به حال ۱۳ میلیون نسخه فروش داشته که نسبت به فروش ۲۵ میلیون نسخه‌ای Borderlands 2 مقدار کمتری است. فروش دو مجموعه‌ی پرطرفدار و محبوب BioShock و Civilization نیز به ترتیب به ۳۷ و ۵۷ میلیون نسخه رسیده است.

نسخه‌ی نسل نهمی Grand Theft Auto V به همراه نسخه‌ی مستقل GTA Online در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) در دسترس قرار خواهد گرفت و پیش‌بینی می‌شود که فروش فوق‌العاده‌ی این بازی همچنان ادامه داشته باشد. مشترکان سرویس PS Plus می‌توانند عنوان GTA Online را در سه ماه اول انتشار خود برای به صورت رایگان تجربه کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا