ویروس کرونا، انتشار نسخه‌ی سوییچ The Outer Worlds را به تعویق انداخت

پیامدهای ویروس مرگبار ادامه دارد

نسخه‌ی سوییچ The Outer Worlds

شرکت پرایوت دیویژن با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ The Outer Worlds برای مدت نامعلومی تاخیر خورده است.

متاسفانه بحران کرونا همچنان ادامه دارد و این ویروس بسیاری از صنایع از جمله صنعت بازی‌های ویدیویی را تحت تاثیر خود قرار داده است. دو روز پیش بود که شرکت نینتندو با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا، تولید نینتندو سوییچ و جوی‌-کان در چین متوقف شده است. در نتیجه، خریداران باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانند. حالا هم شرکت پرایوت دیویژن بیانیه‌ی مشابهی را از طریق توییتر منتشر و اعلام کرده نسخه‌ی نینتندو سوییچ The Outer Worlds تاخیر خورده است.

شعبه‌های شی‌آن و چنگدوی استودیوی ویرچوس (Virtuos) روی نسخه‌ی سوییچ The Outer Worlds کار می‌کردند اما شیوع ویروس کرونا در کشور چین باعث شد تا مدیران این استودیوی بازی‌سازی تصمیم به تعطیلی موقت این دو شعبه بگیرند. در نتیجه، نسخه‌ی سوییچ این بازی نقش‌آفرینی برای انتشار در تاریخ ۱۶ اسفند (مصادف با ۶ مارس) آماده نمی‌شود. در حال حاضر مشخص نیست اوضاع چه زمان بهبود پیدا کرده و روند توسعه به روال قبل باز می‌گردد:

ما تصمیم گرفتیم تا انتشار The Outer Worlds روی پلتفرم نینتندو سوییچ را به تعویق بیاندازیم؛ زیرا شیوع ویروس کرونا روی تیم‌های توسعه تاثیر گذاشته و آن‌ها به زمان بیشتری برای تکمیل پروژه نیاز دارند. در ضمن، نسخه‌ی فیزیکی قرار است با کارتریج عرضه شود. به محض مشخص شدن تاریخ انتشار، آن‌ را با شما در میان خواهیم گذاشت.

هفته‌ی قبل که تاریخ انتشار بازی The Outer Worlds برای نینتندو سوییچ مشخص شده بود، شرکت پرایوت دیویژن اعلام کرد نسخه‌ی فیزیکی بدون کارتریج بوده و تنها شامل کد دانلود از فروشگاه eShop می‌شود. این‌طور که به نظر می‌رسد، مدیران این شرکت می‌دانستند که تاخیر در انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ باعث ناراحتی برخی از طرفداران می‌شود. در نتیجه، تصمیم گرفتند با قرار دادن کارتریج داخل بسته‌بندی نسخه‌ی فیزیکی، این اتفاق تلخ را تا حدودی جبران کنند.

بازی اکشن و نقش‌آفرینی The Outer Worlds اواخر اکتبر سال گذشته‌ی میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا