برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس

فهرست ESRB اشاره می‌کند

عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس

براساس رده‌بندی جدید صورت گرفته در وبسایت ESRB، به نظر می‌رسد به زودی شاهد معرفی و عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس خواهیم بود.

عنوان Kena: Bridge of Spirits ساخته استودیو امبر لب (Ember Lab) در سال 2021 برای پلی استیشن و ویندوز عرضه شد و یکی از بهترین بازی‌های سال خود به شمار می‌رفت. تقریبا سه سال از انتشار این عنوان اکشن ماجراجویی موفق گذشته و تاکنون خبری از عرضه این بازی روی کنسول‌ها و پلتفرم‌های دیگر ارائه نشده است. با این حال اگر رده‌بندی سنی جدید صورت گرفته صحت داشته باشد، این موضوع می‌تواند به زودی با تغییر مواجه شود.

سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های در ایالت متحده آمریکا یا همان ESRB به تازگی عنوان Kena: Bridge of Spirits – Deluxe Edition را برای دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس  سری اس لیست کرده و به کمپانی مکسیموم (Maximum Entertainment) به عنوان ناشر آن اشاره کرده است. تاکنون هیچ گونه خبر رسمی مبنی بر عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس صورت نگرفته اما لیست شدن این بازی در فهرست ESRB می‌تواند حاکی از اعلام این موضوع در آینده‌ای نزدیک باشد.

مدتی پیش از آن که بازی مورد بحث منتشر شود استودیو امبر لب به این موضوع اشاره کرده بود که در حال حاضر تمرکز آن‌های روی انتشار بازی روی پلتفرم‌های مقصد فعلی یعنی پلی استیشن و ویندوز است اما پس از انتشار بازی و کمی استراحت، به فکر عرضه آن روی سایر پلتفرم‌ها نیز خواهد بود. حال آن که از آن زمان تاکنون هیچ اعلامیه رسمی در این باره صورت نگرفته بود.

در سال گذشته استودیو امبر لب این موضوع را مورد تایید قرار داده بود که در حال کار روی پروژه بعدی خود بوده و آن را با عبارت “کمی جاه‌طلبانه‌تر از بازی Kena” توصیف کرده بود. چنان‌چه لیست اشاره شده، صحت داشته باشد، اعلام رسمی عرضه این بازی برای پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت نباید چندان دور باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments