1%
  • 0/10

آیا انتشار Kena: Bridge of Spirits با تاخیری دوباره همراه می‌شود؟

گمانه‌زنی‌ای که حقیقت نداشت

آیا انتشار Kena: Bridge of Spirits با تاخیری دوباره همراه می‌شود؟ ۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
انتشار Kena: Bridge of Spirits

به‌روزرسانی اخیر وب سایت رسمی پلی‌استیشن این گمانه‌زنی را به وجود آورد که انتشار Kena: Bridge of Spirits برای دومین بار به تعویق افتاده است.

امبر لب (Ember Lab) که استودیویی گمنام به شمار می‌رود، با همکاری سونی و در جریان رویداد آنلاین Future of Gaming از جدیدترین محصول خود تحت عنوان Kena: Bridge of Spirits رونمایی کرد. این بازی اکشن و ماجراجویی قرار بود در سه ماهه‌ی پایانی سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار بگیرد اما تیم توسعه اواخر شهریور بیانیه‌ای را منتشر و اعلام کرد عرضه‌ی محصول تا سه ماهه‌ی آغازین سال آینده به تعویق افتاده است. امبر لب در توضیح این اتفاق نوشت همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی باعث شده بود سرعت پیشرفت پروژه کاهش یافته و کارمندان از برنامه‌ریزی‌های خود عقب بیافتند.

کارمندان سونی چندی پیش وب سایت رسمی پلی‌استیشن را به‌روزرسانی کرده و اطلاعات قرار گرفته در صفحه‌ی Kena: Bridge of Spirits را تغییر دادند. بعد از اعمال به‌روزرسانی، در صفحه‌ی مورد بحث نوشته شده بود Bridge of Spirits سه ماهه‌ی پایانی سال آینده‌ی میلادی از راه می‌رسد. اگرچه امبر لب چیزی نگفته بود اما از آن‌جایی که سه ماهه‌ی آغازین به سه ماهه‌ی پایانی تبدیل شده بود، این گمانه‌‌زنی را به وجود آورد که انتشار بازی برای بار دوم تاخیر خورده است. این شرایط ادامه داشت تا اینکه تیم روابط عمومی امبر لب در پاسخ به توییت وب سایت Dualshockers نوشت انتشار Kena: Bridge of Spirits تاخیر نخورده است. آن‌ها همچنین گفتند اعلام سه ماهه‌ی پایانی به عنوان بازه‌ی زمانی عرضه اشتباه تیم سونی بود.

Kena: Bridge of Spirits یک اکشن و ماجراجویی است که بوده و اتفاقاتش حول محور دختری به نام کنا می‌چرخد که قصد دارد رازهای یک روستا را کشف کرده و یک معبد مقدس را بیابد. روستای مورد بحث در اثر یک حادثه‌ی تلخ نیروی جادویی خود را از دست داده، متروکه شده و کسی در آن زندگی نمی‌کند. کاربر باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و ضمن پیشبردن خط داستانی، موجودات کوچک و بانمکی را تحت عنوان رات یافته و تیمی متشکل از آن‌ها را تشکیل دهد؛ موجوداتی که قدرت‌های جادویی شخصیت اصلی را افزایش می‌دهند. کاربر همچنین می‌تواند از رات‌ها بخواهد کارهای مختلفی مانند جابجایی اشیا و پرت کردن حواس دشمنان را انجام داده و خود را به شکل‌های مختلفی در بیاورند.

کنا یک چوب دستی جادویی دارد که با استفاده از آن می‌تواند سه نوع ضربه‌ی Heavy ،Light و Charged را به دشمنان خود وارد کند. او با افزایش قدرت جادویی قادر است عصایش را به یک تیر و کمان تبدیل کرده و از آن برای هدف قرار دادن دشمنانی که در فاصله‌ی دور ایستاده‌اند بهره ببرد. از دیگر مکانیک‌هایی که در جریان مبارزه کاربرد دارند می‌توان به قابلیت ساخت محافظ و پرش به منظور فرار از حملات دشمنان اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments