1%
  • 0/10

انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس و نینتندو؟

جدیدترین انحصاری پلی‌استیشن برای رقبا منتشر می‌شود؟

انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس و نینتندو؟ ۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس و نینتندو

بازی Kena: Bridge of Spirits را استودیویی کوچک با هدفی بزرگ توسعه داد و حال کاربران منتظر انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits برای ایکس باکس و نینتندو هستند، ولی آیا این بازی به‌دست آن‌ها خواهد رسید؟

بازی Kena: Bridge of Spirits طی هفته پیش به‌طور انحصاری برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و البته اپیک گیمز در رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست به قول‌هایی که داده بود عمل کرده و عنوانی کامل و زیبا را در اختیار کاربران قرار دهد. شما همچنین می‌توانید نقد بازی Kena: Bridge of Spirts را در وبسایت سرگرمی مطالعه کنید. در حقیقت این بازی آنچنان نظر مثبت کاربران و البته منتقدین را جلب کرد که حال کاربرانی که تنها در ایکس باکس و نینتندو سوییچ بازی‌ها را تجربه می‌کنند نیز به این بازی علاقه‌مند شده و دوست دارند بدانند که آیا این بازی برای کنسول آن‌ها منتشر خواهد شد یا خیر!

خوشبختانه اینگونه به‌نظر می‌رسد که ما در آینده شاهد بازی Kena: Bridge of Spirits در دیگر پلتفرم‌ها خواهیم بود. طی مصاحبه اخیر جاش گریر (Josh Grier) از اعضای استودیو Ember Lab با وبسایت Segment Next، از او پرسیده شد که آیا بازی Kena: Bridge of Spirits روزی روزگاری برای پلتفرمی به غیر از رایانه‌های شخصی و پلی استیشن منتشر می‌شود؟

گرچه او به‌طور مستقیم و صددرصدی این موضوع را برای ما شرح نداد، اشاره داشت که این همان چیزی‌ست که استودیو او به‌دنبالش بوده و به آن امیدوار است. گریر در ادامه گفت:

ما در حال حاضر متمرکز بر فعالیت خود در پلی استیشن و فروشگاه اپیک گیمز که بازی ما به‌صورت یک عنوان انحصاری زمانی در آن‌ها منتشر شده هستیم. در آینده به سراغ انتشار بازی خود در دیگر پلتفرم‌ها می‌رویم. درحال حاضر تنها چند روز از عرضه بازی گذشته و صحبت کردن درباره قدم‌های پیش‌رو بسیار دشوار و نشد است. ما تا حد ممکن به خواسته‌های طرفداران گوش کرده و به آن‌ها پاسخ داده‌ایم.

همانطور که گریر اشاره کرد، بازی Kena: Bridge of Spirits به دلیل وجود قراردادها میان آن‌ها، پلی استیشن و اپیک گیمز، تنها روی این دو پلتفرم عرضه شده است. در ادامه نیز اشاره شد که احتمال انتشار این بازی در دیگر پلتفرم‌ها بسیار بالاست، ولی تا زمان پایان قراردادها چنین چیزی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

این نکته را نیز باید ذکر کرد که ما نمی‌دانیم بازی Kena: Bridge of Spirits تا چه زمانی در انحصار این دو پلتفرم خواهد بود و به عبارت دیگر زمان انتشار آن برای نینتندو سوییچ و ایکس باکس نامشخص است، ولی به‌طور کلی قرارداد میان شرکت‌ها چیزی در حدود شش ماه تا یک سال بوده و پس از آن استودیو توسعه دهنده می‌تواند بازی را برای دیگر پلتفرم‌ها به اشتراک برساند، بااین حال ممکن است این قرارداد متفاوت بوده و زمان بیشتر یا کم‌تری به طول بیانجامد. شما جز کدام دسته هستید؟ از کاربران پلی استیشن و اپیک گیمز بوده یا منتظر این بازی در دیگر پلتفرم‌ها هستید؟ نظرات و تجربیات خود از این بازی را با ما درمیان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments