سازندگان از نقش موجودات جادویی در گیم‌پلی Kena: Bridge of Spirits می‌گویند

سازندگان به هدف خود رسیدند!

سازندگان از نقش موجودات جادویی در گیم‌پلی Kena: Bridge of Spirits می‌گویند سورنا رضایی ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
رات‌ها در گیم‌پلی Kena: Bridge of Spirits

دو نفر از کارمندان استودیوی امبر لب در مصاحبه‌ی اخیر خود با Gamesradar درباره‌ی نقش رات‌ها در گیم‌پلی Kena: Bridge of Spirits صحبت کردند.

سونی در جریان رویداد آنلاین Future of Gaming که در ژوئن سال گذشته‌ی میلادی برگزار شد، بازی‌های مختلفی را به نمایش گذاشت که یکی از آن‌ها Kena: Bridge of Spirits بود. این عنوان به محض رونمایی مورد توجه‌ی علاقه‌مندان به ویدیو گیم قرار گرفت. مهم‌ترین عامل در رخ دادن چنین اتفاقی، دنیای فانتزی، چشم‌نواز و زیبای بازی بود. یکی دیگر از عواملی که نقش بسزایی داشت، موجودات مشکی رنگ و بانمکی تحت عنوان رات‌ها بودند که طراحی‌شان ترکیبی از مینیون‌ها و عروسک فربی است. برخلاف چیزی که گمان می‌شد، رات‌ها نقش بسیار مهمی در گیم‌پلی ایفا می‌کنند.

ماریک گریر (Mike Grier) و جاش گریر (Josh Grier) از کارمندان استودیوی امبر لب هستند. آن‌ها در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Gamesradar به نقش رات‌ها در گیم‌پلی Kena: Bridge of Spirits پرداختند. گریرها در بخش ابتدایی صحبت‌های خود تاکید کردند دستیابی به طراحی بانمک برای موجودات جادویی یکی از اهدافشان بوده تا کاربران عاشقشان شوند. آن‌ها سپس گفتند کنا می‌تواند تمامی قابلیت‌های خود را با رات‌ها ترکیب کرده و عملکرد خود را بهبود ببخشد. به بیان دقیق‌تر، رات‌ها باعث می‌شوند قدرت حمله‌ی پروتاگونیست افزایش یافته و آپگریدهای مختلفی را برای قابلیت‌ها و تجهیزات خود آنلاک کند. از دیگر کاربردهای موجودات جادویی می‌توان به شناسایی نقاط ضعف دشمنان اشاره کرد. کارمندان امبر لب همچنین تاکید داشتند ارتش رات‌ها هر چقدر بزرگتر باشد، تاثیرگذاری بیشتری خواهند داشت.

Kena: Bridge of Spirits، انحصاری پلی‌استیشن بوده و طبیعتا از ویژگی‌های نسل نهم آن استفاده خواهد کرد. طبق توضیحات ارائه شده در مصاحبه، قدرت سخت‌افزاری بالای کنسول امکان خلق محیط‌های غنی، باشکوه، سرسبز و متراکم را فراهم کرده است. برادران گریر در ادامه گفتند محصول جدیدشان از تریگرهای تطبیق‌پذیر کنترلر دوال‌سنس پشتیبانی می‌کند. در نتیجه، وقتی کاربر عصای کنا را به کمان تبدیل کرد و خواست از آن استفاده کند، حس و حالی واقع‌گرایانه تجربه خواهد کرد. آن‌ها اضافه کردند Bridge of Spirits از بازخورد لمسی هم پشتیبانی می‌کند. در ضمن، نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 قادر به نمایش تعداد بیشتری از رات‌ها در هر لحظه است. به هر حال، این نسخه‌ی روی کنسولی قدرتمند اجرا می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است Kena: Bridge of Spirits در تاریخ ۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ آگوست) برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا