برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

قدرت های کانگ فاتح از زبان بازیگر این شخصیت در فیلم Ant-Man 3

دیدن حال، گذشته و آینده در لحظه

قدرت های کانگ فاتح از زبان بازیگر این شخصیت در فیلم Ant-Man 3 ۰ ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
قدرت های شخصیت کانگ فاتح

قدرت های شخصیت کانگ فاتح (Kang The Conqueror) یکی از مواردی است که منتظر دیدن آن در فیلم Ant-Man 3 هستیم و به تازگی بازیگر آن توضیحاتی را درباره این موضوع داده است.

جاناتان میجرز (Johnathan Majors) بازیگری است که به زودی او را در قامت شخصیت ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) یا همان کانگ فاتح خواهیم دید؛ یکی از نوادگان رید ریچاردز (Reed Richards) یا همان مستر فنتستیک (Mr. Fantastic) که در هزاره سوم زندگی می‌کند و یک دانشمند فوق‌العاده باهوش خوانده می‌شود.

در واقع ما پیش‌تر شخصیت کانگ را در قالب He Who Remains در سریال پرطرفدار Loki دیده بودیم، اما در همان دوره نیز چیزی از قدرت‌های او به تصویر کشیده نشد. این یعنی ما می‌دانستیم که او آنقدر قوی بوده که کل مولتی ورس و خط‌های زمانی را کنترل کند،‌ اما هرگز مشاهده نکردیم که سلاحی را به دست بگیرد یا با لوکی و سیلوی (Sylvie) مبارزه کند. این در حالی است که به زودی در فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania شاهد تقابل کانگ و مرد مورچه‌ای (Ant-Man) خواهیم بود!

ورینت متفاوتی از کانگ فاتح که در فضای کوانتوم گیر افتاده،‌ قرار است تا یکی از ابرشرورهای فیلم Ant-Man 3 و همچنین شرور کل دوره مولتی ورس ساگا تا فاز ششم دنیای سینمایی مارول باشد. اما تا به امروز، نزدیک‌ترین چیزی که از قدرت های کانگ فاتح مشاهده کرده‌ایم، شلیک کردن یک هاله آبی‌رنگ از دستان او در تریلر Quantumania بوده است؛ در حالی که کانگ،‌ قدرت‌های بیشتری دارد.

قدرت های کانگ فاتح به گفته جاناتان میجرز

در اولین قدم از آشنایی با شخصیت کانگ فاتح، لازم است تا بدانید او فقط یک انسان است. این یعنی برخلاف شرور بزرگ قبلی، تانوس (Thanos) که رسما یک تایتان عظیم‌الجثه بود، اینبار انتقام جویان یا هر تیم ابرقهرمانی دیگری در مولتی ورس مارول، با یک انسان طرف هستند. اما این انسان، به حدی به تکنولوژی پیشرفته دست پیدا کرده که می‌تواند واقعیت و خط‌های زمانی را هم بازنویسی کند!

این قدرت از کجا میاد،‌ آره، این موضوع و این سوال همون چیزیه که درباره همه شخصیت‌ها پرسیده میشه. اما درباره شخصیت‌های ابرشرور، اینکه چرا اونا همچین کاری رو انجام میدن و دست به بعضی کارها میزنن، یکی از مهم‌ترین موارده. به نظر من این احساسات درون این شخصیت (کانگ) که بهش قدرت میده.

درد و رنج و نا آرامی که در وجود کانگ هست، باعث میشن تا اون با جامعه دشمن بشه و تبدیل به همین ابرشروری که می‌بینید شده باشه. کانگ میتونه گذشته و حال و آينده رو به صورت همزمان حس کنه و توی اون زندگی کنه. به همین خاطر هم هست که کانگ هیچوقت کلمه‌ای رو بدون منظور نمیگه، و اگر حرفی بزنه، قطعا یه برنامه پشتش هست.

جاناتان میجرز همچنین اظهار کرده که در این اثر سینمایی قرار است تا نقش بسیار مهم زمان را در زندگی انسان‌ها مشاهده کنیم. کانگ قول زمان از دست رفته را به اسکات می‌دهد، اما اینکه چطور این قول قرار است تا به واقعیت بپیوندد و به آن عمل کند، یکی از عجایب بزرگ خواهد بود. زمین ۶۱۶ همان جایی است که اسکات لنگ (Scott Lang) و خانواده‌اش در آن زندگی می‌کنند،‌ اما نکته قابل توجه اینجاست که وقتی آن‌ها به فضای کوانتوم می‌روند، قطعا زمان زیادی را از دست خواهند داد.

میجرز اشاره می‌کند که با قدرت های کانگ فاتح قطعا نظر بینندگان درباره موضوع زمان تغییر خواهد کرد. درباره سلاح کانگ نیز باید بدانید که او علاوه بر کنترل کامل بر زمان، یک سفینه خاص برای رفتن به هر خط زمانی خاص، قدرت کنترل انرژی و تیر زدن با واسطه آن و همچنین توان ساختن پلتفرم‌هایی را روی هوا دارد. اما تمام این‌ها فقط بخش‌های کوچکی از توانایی‌های کانگ فاتح هستند.

فیلم Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments