تماشا کنید: اوپنینگ آرک شیبویا انیمه جوجوتسو کایسن غوغا به پا کرد!

آرک موردانتظار از راه رسید!

انتشار اوپنینگ آرک شیبویا و قبل از افتتاحیه قسمت ششم فصل دوم جوجوتسو کایسن، بسیاری از طرفداران را در اینترنت بسیار هیجان زده کرده است.

از آنجایی که قسمت ششم فصل دوم Jujutsu Kaisen برای انتشار در تاریخ ۳۱ آگوست ۲۰۲۳ در ساعت 23:56 آماده شده بود، بسیاری از طرفداران حسابی هیجان زده بودند؛ و ساعاتی قبل از پخش اولیه آهنگ تم ابتدایی فصل دوم Shibuya Incident Arc به صورت آنلاین به بیرون درز کرد.

فصل 2 جوجوتسو کایسن به دو آرک Hidden Inventory و Shibuya Incident تقسیم شده و در حالی که آرک اول در پنج قسمت اول فصل دوم اقتباس شد، آرک دوم قرار است در ۱۸ قسمت بعدی انیمه اقتباس شود. قابل به ذکر است که طرفداران مدت بسیار زیادی است که منتظر این آرک هستند و بالاخره انتظار به سر آمده است. این تم ابتدایی را می‌توانید از رسانه سرگرمی تماشا کنید:

ویدیوی تم آغازین، شباهتی را بین گروه جادوگران و گروه نفرین‌ها نشان می‌داد، که ظاهراً به سمت محل نبرد قریب‌الوقوع، یعنی شیبویا حرکت می‌کردند. کل ویدیوی تم با رنگ قرمز و مشکی بود که فضایی شوم را در اطراف آرک آینده ایجاد می‌کرد. ویدیوی موضوع افتتاحیه همچنین با نمایش قلمرو زندان، پیش‌بینی‌هایی را به طرفداران داد. قلمرو زندان یک شی نفرین شده درجه ویژه است که Geto از آن برای به دام انداختن یک شخصیت مهم در آرک آینده استفاده می‌کند. علاوه بر این، تم آغازین چندین صحنه اکشن را به نمایش گذاشت و به نبردهایی اشاره کرد که طرفداران می‌توانند در قسمت‌های آینده شاهد آن باشند.

طرفداران انیمیشن این ویدیو اوپنینگ را بسیار دوست داشتند زیرا به خوبی با آهنگ موضوع مطابقت داشت. در حالی که انتظار می‌رفت استودیو ماپا در این اقتباس موفق باشد، اما بازهم تمامی کسانی که منتظر خبری از آرک شیبویا بودند از کیفیت بالای این ویدیو شوکه شدند و از اینکه یک استودیوی انیمیشن سازی این همه تلاش را برای یک ویدیوی مضمون انجام داده، بسیار هیجان زده شدند. در همین حال، برخی از طرفداران به ویژه برخی از تغییرها را در تم آغازین بسیار دوست داشتند. یکی از جابجایی های مورد علاقه طرفداران زمانی بود که یوجی ایتادوری به ریومن سوکونا تبدیل شد.

4.7 15 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا