پرونده جنجالی جاناتان میجرز در چه وضعیتی به سر می‌برد؟

چه سرنوشتی در انتظار بازیگر کانگ فاتح است؟

پرونده جنجالی جاناتان میجرز در چه وضعیتی به سر می‌برد؟ عرفان بدری ۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
جاناتان میجرز

در حالی که فعلا مدتی تا برگزاری دادگاه پرونده جاناتان میجرز (Jonathan Majors) فاصله داریم، قربانی ادعایی این پرونده حکم محافظت موقت دریافت کرده است.

زندگی جاناتان میجرز، بازیگر فیلم Creed III و سریال Lovecraft Country که مدتیست نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) را در دنیای سینمایی مارول (MCU) نیز بر عهده گرفته و در سریال Loki و فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania این شخصیت را به تصویر کشیده، در چند وقت اخیر وارد حاشیه‌ها و جنجال‌های فراوانی شده است.

در تاریخ ۲۵ مارس (۵ فروردین) خبر رسید که این بازیگر به اتهام خفه کردن، ضرب و جرح و آزار اذیت فردی دستگیر شده است، البته نمایندگان او خیلی زود این اتهامات را رد کردند و گفتند که در این موضوع خود جاناتان میجرز قربانی بوده و شواهد نیز آن را تائید می‌کنند.

اکنون رسانه ورایتی (Variety) در گزارش جدید خود اعلام کرده که دفتر دادستانی منطقه منهتن یک بیانیه را درباره حکم یک قاضی در پرونده جاناتان میجرز منتشر کرده است. در این بیانیه آمده است:

امروز یک قاضی به در خواست مردم و با موافقت وکیل مدافع، حکم محافظت کامل موقت را برای قربانی صادر کرده است.

این حکم محفاظت به این معنی است که هیچ یک از دو طرف این پرونده حتی از طریق شخص ثالث، اجازه ندارند با یکدیگر تماس بگیرند و حکم نیز تا برگزاری دادگاه بعدی پابرجاست.

جاناتان میجرز در سال جاری به لطف حضور در دو فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania و Creed III توجهات بسیاری را به خود جلب کرد و به یکی از ستارگان بزرگ باکس آفیس تبدیل شده است. اما با اینحال حرفه در حال شکوفایی او به دلیل حواشی اخیر ضربه بزرگی خورده است.

این بازیگر قرار است به‌زودی در فصل دوم سریال Loki برای باری دیگر نقش کانگ فاتح را به تصویر بکشد. در ادامه نیز او نقش کلیدی در دو فیلم مهم دنیای سینمایی مارول یعنی Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars خواهد داشت. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا استودیو مارول (Marvel Studios) و دیزنی (Disney) با او قطع همکاری کرده و بازیگر نقش کانگ فاتح را عوض می‌کنند یا خیر.

اما خارج از دنیای سینمایی مارول، اوضاع جاناتان میجرز چندان تعریفی ندارد. مدت کوتاهی پس از اعلام خبر دستگیری او شاهد گزارشاتی از رفتار نامناسب این بازیگر در پشت صحنه فیلم‌ها بودیم و همچنین قربانیان دیگری نیز ادعا کردند که توسط او مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

او همچنین از یک قرارداد تبلیغاتی ارتش، فیلم The Man in My Basement، یک کمپین تبلیغاتی برای Texas Rangers و فیلم بیوگرافی Otis Redding کنار گذاشته شد. علاوه بر این، شرکت Entertainment 360، مدیر استعدادهای این بازیگر و شرکت Lede Company، تیم روابط عمومی او نیز هفته گذشته به همکاری خود با جاناتان میجرز پایان دادند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا