1%
  • 0/10

بازیگر سابق کانگ فاتح از سوی زنان بیشتری به آزار و اذیت متهم شد

اوضاع خراب است!

بازیگر سابق کانگ فاتح از سوی زنان بیشتری به آزار و اذیت متهم شد ۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر سابق کانگ فاتح

به گزارش رسانه The New York Times، جاناتان میجرز بازیگر سابق کانگ فاتح از سوی زنان بیشتری به آزار و اذیت متهم شده است.

جاناتان میجرز (Jonathan Majors) که طی سال‌های گذشته به چهره‌ای مشهور در میان طرفداران فرنچایز Marvel Cinematic Universe تبدیل شده بود، روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. در پی شکایت معشوقه سابقش به دادگاه رفت و به محض محکومیت، مارول به همکاری خود با او خاتمه داد. بدین ترتیب، میجرز نقش کانگ فاتح را از دست داد که قرار بود ابرشرور اصلی فیلم‌ها و سریال‌های مولتی ورس ساگا باشد.

رسانه The New York Times در یکی گزارش‌های جدید خود به اتهامات جدیدی پرداخته که از سوی معشوقه‌ها، همکاران و دست اندرکاران سابق علیه جاناتان میجرز مطرح شده است. یکی از اتهامات، از سوی مائورا هوپر (Maura Hooper) مطرح شده که تاکید دارد اجازه نداشت درباره رابطه‌شان با هیچ کس صحبت کند. آن دو بین سال‌های ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۵ با یکدیگر بوده و پس از اینکه جاناتان متوجه شد معشوقه‌اش باردار شده، او را مستقیماً به کلینیک برده تا بچه را سقط کند.

بازیگر سابق کانگ فاتح منتظر مائورا هوپر نماند و پس از اینکه فرایند سقط جنین به اتمام رسید، دنبالش نیامد. همچنین جاناتان میجرز در تماس تلفنی با ادبیات زشتی گفت: «امیدوار هستم بمیری. خودت را بکشی! همان‌طور که فرزندمان را دور انداختی، تو را از قلبم دور می‌اندازم.» در ضمن، بنظر می‌رسد میجرز در روابط عاشقانه خود بارها تهدید کرده بود خودش را می‌کشد.

دیگر معشوقه جاناتان میجرز که حالا تصمیم به صحبت گرفته، اما دانکن (Emma Duncan) است. او بازیگر سابق کانگ فاتح (Kang The Conquerer) را به آزار و اذیت جسمی و احساسی از جمله خفه کردن، پرتاب کردنش به اطراف و کبود کردن بدنش متهم کرده است. دانکن همچنین گفته رفتارهای میجرز به مرور زمان باعث شد اعتماد به نفس خود را از دست داده و گمان کند فرد بی ارزشی است.

نمونه دیگر اتهامات، به فیلمبرداری سریال Lovecraft Country مربوط می‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، جاناتان میجرز حین جلسات فیلمبرداری رفتار خوبی با همکاران زن خود نداشته و این موضوع به شبکه گزارش شد. در ضمن، وکیل میجرز اتهامات جدید مطرح شده را رد کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments