انیمه جان ویک در راه است؛ ورود کیانو ریوز به دنیای جذاب انیمه‌ها

ماجراجویی متفاوت با جان ویک

انیمه جان ویک

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski)، کارگردان مجموعه فیلم‌های John Wick، اعلام کرد که انیمه جان ویک رسما در در دست ساخت قرار دارد.

صنعت انیمه در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است، به طوری اکنون شرکت‌های غربی نیز به این حوزه وارد شده‌اند و قصد دارند تا با ساخت انیمه‌ای با اقتباس از فیلم سینمایی، سریال تلویزیونی، بازی ویدئویی، کتاب کمیک یا دیگر رسانه‌های خود، محصولاتشان را وارد این دنیای هیجان‌انگیز کنند.

حالا این طور که اعلام شده، مجموعه فیلم‌های پرطرفدار و پرفروش جان ویک نیز به‌زودی وارد دنیای انیمه خواهد شد. چاد استاهلسکی، کارگردان این سری فیلم اخیرا در جدیدترین قسمت از پادکست Discourage Podcast حضور پیدا کرده و در آن در رابطه عشق و علاقه به رسانه‌های ژاپنی صحبت کرد. او همچنین در بخشی از صحبت‌های خود به رسمی تائید کرد که انیمه جان ویک نیز در حال تولید است. البته هنوز این قسمت از پادکست به طور کامل منتشر نشده است، بنابراین این احتمال وجود دارد که چاد استاهلسکی بیشتر درباره این انیمه مورد انتظار صحبت کرده و اطلاعات دیگری را نیز از آن به اشتراک گذاشته باشد.

قطعا چنین خبری برای طرفداران بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود، زیرا یک انیمه می‌تواند تجربه‌ای بسیار متفاوت و جذاب را با همراهی آدم‌کش محبوب این مجموعه به طرفداران ارائه دهد. شاید این انیمه یک پیش‌درآمد برای فیلم‌های سینمایی باشد که داستان‌های قبل از فیلم اول را روایت کند. بدون شک فضای انیمه‌ای می‌تواند بستری مناسب برای ساخت موقعیت‌های اکشن خلاقانه باشد.

در حال حاضر چهار قسمت از مجموعه فیلم‌های جان ویک تا به الان در سالن‌های سینما اکران شدند و همچنین ساخت قسمت پنجم آن نیز رسما توسط شرکت لاینزگیت (Lionsgate) تائید شده است. همچنین مدتی پیش یک سریال کوتاه با نام The Continental: From the World of John Wick نیز به عنوان اسپین‌آف از این مجموعه پخش شد. در کنار این‌ها یک فیلم سینمایی اسپین‌آف با نام Ballerina نیز با بازی آنا د آرماس (Ana de Armas) ساخته که در سال میلادی آینده اکران خواهد شد، البته چاد استاهلسکی تائید کرده که در آینده چندین اسپین‌آف دیگر نیز بر اساس مجموعه و جهان جان ویک تولید خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا