هنرنمایی صداپیشه شخصیت جوئل بازی در قسمت هشتم سریال The Last of Us

The Last of Us بدون حضور تروی بیکر؟ هرگز

هنرنمایی صداپیشه شخصیت جوئل بازی در قسمت هشتم سریال The Last of Us

تروی بیکر (Troy Baker) صداپیشه شخصیت جوئل در بازی، در قسمت هشتم سریال The Last of Us هم در نقش جیمز (James) حضور دارد.

فقط دو قسمت از سریال The Last of Us باقی مانده است. قسمت هفتم سریال، تمرکز ویژه‌ای روی گذشته‌ی شخصیت الی (Ellie) در مدرسه‌ی فدرا و رابطه‌اش با رایلی (Riley) داشت. چندی پیش تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us منتشر شد و شاهد تلاش الی برای بقا در دنیای آخرالزمانی آمریکا بودیم. با این حال یک نکته‌ی بسیار جالب در تریلر که توجه طرفداران بازی را به خود جلب کرد، حضور تروی بیکر، صداپیشه شخصیت جوئل در بازی بود.

قسمت هشتم سریال، ماجراجویی الی و جوئل را درست پس از حوادث قسمت‌های قبل ادامه می‌دهد. حالا تمرکز داستان روی شخصیت الی بیشتر شده، و او در مقابل گروهی ناشناس قرار می‌گیرد. دیوید (David) رئیس این گروه از الی می‌خواهد که به آن‌ها ملحق شود. با این حالا سایر اعضای گروه از جمله جیمز چندان با این قضیه موافق نیستند.

اگر چه طرفداران بازی The Last of Us، تروی بیکر را بخاطر حضور به عنوان صداپیشه شخصیت جوئل در بازی می‌شناسند، اما طرفداران سریال هم چندان با تروی بیکر نا آشنا نیستند. شبکه‌ی HBO هر هفته پس از پخش هر قسمت جدید از سریال The Last of Us، پادکستی را در مورد آن اپیزود منتشر می‌کند. این پادکست با مجری‌گری تروی بیکر اجرا می‌شود و نیل دراکمن (Neil Druckmann) و کریگ مازن (Craig Mazin) خالقان سریال در آن حضور دارند. همچنین بعضا ویدیوهایی از تروی بیکر برای پاسخ به سوال طرفداران، در چنل HBO منتشر می‌شود.

اجرای نقش جیمز توسط تروی بیکر، صداپیشه شخصیت جوئل در بازی

اگر بازی The Last of Us را تجربه کرده‌اید یا پادکست‌های سریال را گوش داده‌اید، قطعا متوجه‌ شدید که صدای شخصیت جیمز، آشنا به نظر می‌رسد. چرا که بازیگر نقش جیمز کسی نیست جز تروی بیکر، صداپیشه شخصیت جوئل در بازی The Last of Us. تروی بیکر این بار در کنار الی نه، بلکه در مقابل او قرار دارد. بی‌صبرانه مشتاقیم تا ببینیم چه اجرایی را به ما تحویل می‌دهد.

تروی بیکر علاوه بر حضور در بازی The Last of Us به عنوان صداپیشه شخصیت جوئل، صداپیشگی بسیاری از شخصیت‌های ماندگار در دنیای بازی‌های ویدیویی را هم انجام داده است. در واقع به سختی می‌توان اثری را پیدا کرد که تروی بیکر در آن حضور پیدا نکند. حالا حضور او در سریال The Last of Us باعث می‌شود تا افرادی که چندان با بازی‌های ویدیویی آشنا نیستند هم اجرای تروی بیکر را تماشا کنند و شیفته‌ی او شوند.

علاوه بر تروی بیکر صداپیشه شخصیت جوئل در بازی، برخی از سایر بازیگرهای بازی The Last of Us هم فرصت حضور در سریال را پیدا کردند. جفری پیرس (Jeffrey Pierce) بازیگر نقش تامی (Tommy) در بازی، وظیفه‌ی ایفای نقش پری (Perry) در سریال را بر عهده داشت. جفری پیرس چندی پیش در مورد احتمال ساخت فصل سوم سریال The Last of Us صحبت کرد. همچنین اشلی جانسون (Ashley Johnson) بازیگر نقش الی در بازی، در قسمت نهایی سریال حضور دارد.

قسمت هشتم سریال The Last of Us روز دوشنبه هفته‌ی آینده ساعت 5:30 صبح به وقت ایران از شبکه‌ی HBO پخش می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات خود را در مورد صداپیشه شخصیت جوئل با ما به اشتراک بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا