با زیرنویس فارسی تماشا کنید: جنا اورتگا درباره تئوری‌ های فصل دوم ونزدی صحبت می‌کند

فصل دوم روایت‌گر چه داستانی است؟

به‌تازگی جنا اورتگا (Jenna Ortega) به‌همراه سایر همبازی‌های خود در جریان رویدادی مجازی به‌نام TUDUM: A Netflix Global Fan Event به بررسی جدیدترین تئوری‌ های فصل دوم ونزدی پرداختند.

اما مایرز (Emma Myers) با توضیح اینکه مراحل تولید فصل دوم همچنان ادامه دارد ویدیو را آغاز و سپس خاطرنشان کرد که داستان به‌شدت محرمانه است و هیچکدام از ما نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی بیفتد، به‌همین دلیل تصمیم گرفتیم نگاهی به جدیدترین تئوری‌ های فصل دوم ونزدی داشته باشیم.

تئوری‌ اول درباره حلقه کرکستون بود. وقتی کرکستون از ونزدی شکست می‌خورد، می‌بینیم که حلقه‌اش روی زمین می‌افتد. سوالی که به‌وجود می‌‌آید این است که آیا کسی حلقه را برداشته است؟ و اگر برداشته، ممکن است به قدرت‌های کرکستون دست پیدا کند؟ از نظر هانتر دوهان (Hunter Doohan)، ثینگ همیشه در حال خزیدن است و احتمال دارد که حلقه را برداشته باشد. از طرفی دیگر جوی ساندی (Joy Sunday) به یوجین مشکوک است، چون در طول فصل اول مدام مورد آزار و اذیت بقیه قرار ‌گرفته و استفاده از قدرت حلقه به‌منظور انتقام گرفتن از قلدرهای مدرسه خیلی دور از ذهن نیست.

تئوری دوم درباره هاید مستر بود. با توجه به اینکه ونزدی در قسمت‌های پایانی فصل اول هاید مستر یا همان لورل گیتز را شکست داد، طرفداران گیج شدند که آیا ونزدی قرار است هاید مستر جدید باشد یا نه؟ اگر به سکانس پایانی فصل اول دقت کنید، وقتی ماشین ونزدی از کنار تایلر رد می‌شود، تایلر به هاید تبدیل می‌شود که به‌نوعی کنترل داشتن ونزدی روی تایلر را تایید می‌کند. اورتگا بلافاصله نسبت به این تئوری واکنش نشان داد و خاطرنشان کرد که خیلی جالب می‌شد اگر ونزدی هیولایی به‌عنوان حیوان خانگی داشت.

تئوری سوم درباره ویمز و لارچ بود. همانطور که می‌دانیم پروفسور ویمز دارای توانایی تغییر چهره است و در پایان قسمت هشتم در اثر اصابت چاقو کشته می‌شود، اما نکته جالب اینجاست که هیچ خبری از مراسم خاکسپاری ویمز نبود. از طرفی دیگر، در سکانس پایانی فصل اول لارچ را با رنگ چشمی متفاوت نسبت به قسمت اول دیدیم که به شدت مشکوک است. این نکته ریز می‌تواند به زنده بودن ویمز اشاره داشته باشد که از هر لحاظ با عقل جور در می‌آید.

در آخر ستاره‌های سریال به تئوری جالبی مبنی براینکه فصل دوم قرار است عضو جدیدی از خانواده آدامز را به مخاطبان معرفی کند، اشاره کردند. با اینکه آنها از صحت داشتن این تئوری باخبرند، اما نمی‌دانند که این عضو جدید دقیقا کیست.

فصل دوم سریال ونزدی هنوز تاریخ پخش دقیقی ندارد، اما در آینده‌ای نه‌چندان دور از نتفلیکس پخش خواهد شد.

5 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا