جیمز گان به نگرانی‌ها درباره لحن فیلم‌های جدید دی سی خاتمه داد

فیلمسازان آزادی عمل خواهند داشت

لحن فیلم‌های جدید دی سی

جیمز گان با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام به گمانه زنی‌ها پیرامون لحن فیلم‌های جدید دی سی پایان داده است.

جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) مدیران فرنچایز DC Universe هستند که جایگزینی برای DC Extended Universe به شمار می‌آید. انتخاب گان بعنوان یکی از اصلی‌ترین دست اندرکاران آثار جدید دی سی باعث نگرانی گروهی از طرفداران شده است. اگرچه فیلمساز آمریکایی آثار باکیفیت و جذابی مانند Guardians of the Galaxy 3 و Suicide Squad 2 را در پرونده هنری خود دارد، طرفداران گمان می‌کنند سبک فیلمسازی‌اش تناسبی با برخی کمیک بوک‌های دی سی نداشته و این موضوع می‌تواند به ضرر آثار جدید تمام شود. به هر حال، گان اصرار زیادی به استفاده از المان‌های طنز دارد.

فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی قرار نیست تمامی فیلم‌ها یا سریال‌های دی سی یونیورس را کارگردانی کند و تنها Superman: Legacy و سریال Creature Commandos را در دست ساخت دارد. با این حال، جیمز گان بعنوان یکی از دست اندرکاران اصلی دی سی یونیورس روی روند ساخت تمامی پروژه‌ها نظارت خواهد داشت؛ مانند کاری که کوین فایگی (Kevin Feige) برای فرنچایز Marvel Cinematic Universe انجام می‌دهد.

جیمز گان اخیراً به گمانه زنی‌ها و صد البته نگرانی‌ها پیرامون لحن فیلم‌های جدید دی سی خاتمه داده است. طبق گفته او، لحن فیلم‌ها از یک پروژه به پروژه دیگر متفاوت خواهد داد تا بازتاب دهنده سبک هنری دست اندرکارانی باشد که در ساختش مشارکت دارند. به بیان ساده‌تر، فیلم‌ها و سریال‌های دی سی از فرمولی مشابه بهره نبرده و یک پروژه ممکن است تمرکز زیادی روی المان‌های طنز داشته باشد. این در حالی است که پروژه دیگر لحنی تاریک دارد.

دیوید کورنسوت (David Corenswet) و ریچل بروزناهان (Rachel Brosnahan) با کنار زدن رقبا توانسته‌اند نقش سوپرمن و لوئیس لین را در Superman: Legacy بر عهده بگیرند. این فیلم شامل ابرقهرمانان دیگری مانند هاوک گرل با نقش آفرینی ایزابلا مرسد (Isabela Merced) و گرین لنترن با نقش آفرینی ناتان فیلیون (Nathan Fillion) می‌شود. در ضمن، محصول جدید دی سی حدوداً ۲ سال دیگر به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا