حضور بازیگر سری Guardians در فیلم سوپرمن تایید شد

بازیگری در دو جهان سینمایی

تولید فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3

جیمز گان (James Gunn) که در حال حاضر به کارگردانی فیلم سوپرمن: میراث (Superman: Legacy) مشغول است، به‌تازگی از حضور بازیگر سری Guardians در فیلم خود صحبت کرده است.

اکران فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) که اخیرا در سینماها منتشر شده، خبر از پایان سه‌گانه جیمز گان در دنیای مارول و پیوستن او به MCU می‌دهد. زیرا او اکنون به عنوان رئیس استودیو دی‌سی (DC Studios) فعالیت می‌کند. گان می‌خواهد که DCU جدید را با پروژه پرشور خود یعنی Superman: Legacy راه‌اندازی کند.

وقتی تایید شد که هنری کویل (Henry Cavill) در نقش سوپرمن DCU بازی نخواهد کرد، درها برای بازیگر جدیدی که شنل را بپوشد (و احتمال دارد یکی از ستاره‌های MCU باشد) باز شد. این موضوع، واکنش جیمز گان را در یک پرسش و پاسخ توئیتری در پی داشت.

وقتی یکی از طرفداران از گان پرسید که آیا بازیگران مجموعه Guardians در فیلم سوپرمن آینده‌اش حضور خواهند داشت یا خیر، او با یک توییت ساده پاسخ داد: «بله». البته گان تایید نکرد که چه تعداد بازیگر از سه‌گانه MCU در این فیلم ظاهر می‌شوند. همچنین نگفت که آیا در نقش‌های کوتاه و ساده بازی می‌کنند، یا نقش‌های بزرگ را برعهده خواهند داشت.

حضور بازیگر سری Guardians در فیلم جدید سوپرمن

جیمز گان به عنوان فردی که هر دو فرنچایز اصلی فیلم‌های ابرقهرمانی را تجربه کرده، در موقعیت نادری قرار دارد. او سه فیلم نگهبانان کهکشان را برای مارول، و سریال صلح‌ساز (Peacemaker) و فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) را برای DC کارگردانی کرده است.

نکته دیگری نیز درباره جیمز گان وجود دارد که شایان توجه است. او دوست دارد که در فیلم‌های خود با گروه ثابتی از بازیگران، همکاری کند. بازیگرانی مانند مایکل روکر (Michael Rooker)، ناتان فیلیون (Nathan Fillion) و شان گان (Sean Gunn) همگی در پروژه‌های MCU و DCU (از جمله نگهبانان کهکشان) تحت هدایت جیمز گان بازی کرده‌اند. حتی برخی از آن‌ها در چندین نقش گوناگون ظاهر شده‌اند.

اما در عین حال، تعدادی از ستارگان مارول مانند کریس پرت (Chris Pratt) و کارن گیلان (Karen Gillan) هم هستند که هنوز اولین بازی خود را در فیلم‌های DC انجام نداده‌اند. بنابراین می‌توانند گزینه‌هایی بالقوه برای بازی در فیلم Superman: Legacy باشند.

4.5 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا