جیمز گان بازگشت سه بازیگر دیگر را در فیلم‌های جدید دی سی تایید کرد

آیا آثار قدیمی کنون هستند؟

بازگشت جان سینا در DCU

جیمز گان (James Gun)، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی، طی روزهای گذشته بازگشت جان سینا در DCU را تایید کرده است.

وقتی Aquaman and The Lost Kingdom طی ماه‌های آتی روی پرده نقره‌ای بیاید، DC Extended Universe رسماً به انتها می‌رسد. پس از آن، شاهد شکل گیری یک فرنچایز جدید با نام DC Universe خواهیم بود که تحت مدیریت جیمز گان و پیتر سفرن (Peter Safran) قرار دارد. اگرچه دی سی یونیورس حکم یک ریبوت را دارد، مخاطبان نسبت به ماهیتش سردرگم هستند؛ زیرا گان چندی پیش اعلام کرده بود وایولا دیویس (Viola Davis) و شان گان (Sean Gunn) بازمی‌گردند تا بار دیگر نقش‌های آماندا والر و ویسل را ایفا کنند.

جیمز گان برخلاف اکثر کارگردانان فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و حتی پاسخ کاربران را می‌دهد. فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی چندی پیش در شبکه اجتماعی Threads بازگشت جان سینا (John Cena) و شولو ماریدوئنیا (Xolo Maridueña) در DCU را تایید و بار دیگر تاکید کرد وایولا دیوس مانند گذشته آماندا والر را به تصویر می‌کشد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، سینا نقش یک ابرقهرمان به نام پیس میکر را بر عهده داشت و ماریدوئنیا هم نقش خایمه ریس یا بلو بیتل را در محصول اخیر دی سی ایفا کرد.

در حالی که مدت زیادی از تایید بازگشت جان سینا به DCU نمی‌گذشت، جیمز گان پست دیگری را در Threads به اشتراک گذاشت. او در پست جدید اعلام کرد فردی استروما (Freddie Stroma) در دی سی یونیورس بازمی‌گردد تا بار دیگر بعنوان ویجلنتی (Vigilante) جلوی دوربین ظاهر شود؛ شخصیتی که نسخه لایو اکشنش در سریال Peacemaker معرفی شده بود. بدین ترتیب، می‌توان گفت تعداد بازیگران DCEU که برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند، به رقم ۵ رسیده است.

بازگشت بازیگران قدیمی و نقش آفرینی‌شان در دی سی یونیورس باعث سردرگمی بیشتر مخاطبان شده است. به همین دلیل، جیمز گان اخیراً سعی کرده توضیحاتی را ارائه دهد. طبق گفته‌های او، هیچ کدام از آثاری که پیش از سریال Creature Commandos و Superman: Legacy منتشر شده‌اند، کنون (Canon) محسوب نمی‌شوند. به بیان دیگر، آثاری مانند The Suicide Squad یا Blue Beetle بطور کامل نادیده گرفته شده و تنها بازیگران یکسان هستند.

سریال انیمیشنی Creature Commandos که اولین اثر دی سی یونیورس است، فعلاً تاریخ انتشار نداشته و تنها می‌دانیم سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا