1%
  • 8/10

حضور بازیگر محبوب در فیلم ماینکرافت تایید شد

او نقش مهمی را ایفا خواهد کرد

حضور بازیگر محبوب در فیلم ماینکرافت تایید شد ۰ ۱۳ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جک بلک در فیلم ماینکرافت

در حالی که مدت زیادی از انتشار گزارش رسانه‌های Deadline و Variety نمی‌گذشت، حضور جک بلک در فیلم ماینکرافت رسمی شد.

ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس Minecraft در سال ۲۰۱۴ میلادی تایید شد و این پروژه طی یک دهه گذشته فراز و نشیب‌های متعددی را پشت سر گذاشته است. اینطور که بنظر می‌رسد، شرایط حالا فرق کرده و طرفداران می‌توانند امیدوار باشند فیلم بازی مورد علاقه‌شان جلوی دوربین رفته و پس از پشت سر گذاشتن فاز پس تولید به سینماها بیاید.

استودیوی وارنر، لجندری پیکچرز، ورتیگو و استودیوی موجانگ (Mojang Studios) سازندگان فیلم ماینکرافت بوده و وظیفه کارگردانی روی دوش‌های جرد هس (Jared Hess) قرار دارد که در ژانر کمدی تجربه داشته و از آثارش می‌توان به Masterminds اشاره کرد. در ضمن، جیسون موموآ (Jason Momoa) که با سریال Game of Thrones و نقش آکوامن در DC Extended Universe به شهرت رسید، یکی از بازیگران اصلی‌اش است.

رسانه‌های Deadline و Variety با انتشار گزارش‌های اختصاصی و جداگانه از حضور جک بلک در فیلم ماینکرافت خبر دادند. خبرنگار ورایتی در مطلب خود اشاره‌ای به نقش بلک در اثر مزبور نداشت اما خبرنگار ددلاین گفت او بعنوان استیو، شخصیت اصلی بازی Minecraft جلوی دوربین حاضر می‌شود.

جک بلک (Jack Black) با انتشار یک تصویر جالب و طنزآلود در حساب اینستاگرام خود حضورش را در فیلم ماینکرافت تایید کرده است. این تصویر او را حین خواندن کتاب Minecraft Basics for Dummies (اصول اولیه ماینکرافت برای احمق‌ها) نشان می‌دهد. در ضمن، بلک در بخش کپشن پشت نوشت: یک بازیگر [برای نقشش] آماده می‌شود.

جک بلک به هیچ وجه با اقتباس سینمایی بازی‌های ویدیویی غریبه نیست. او اخیراً در انیمیشن The Super Mario Bros. Movie حضور داشته و قبلتر هم در دو فیلم Jumanji: Welcome to the Jungl‪e‬ و Jumanji: The Next Level نقش آفرینی کرده بود.

فیلم ماینکرافت از تاریخ ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۴ آوریل سال ۲۰۲۵) راهی سینماها خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments