1%
  • 0/10

بیانیه ایرانسل و MTN ؛ فعالیت ایرانسل مثل همیشه ادامه می‌یابد

اوضاع برای مشترکان ایرانسل تغییر نمی‌کند

بیانیه ایرانسل و MTN ؛ فعالیت ایرانسل مثل همیشه ادامه می‌یابد ۱ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
ایرانسل و MTN

ایرانسل و MTN در راستای انتشار خبر خروج ام‌تی‌ان از بازار ایران بیانیه‌ی مشترکی منتشر کرده و به ابهامات درباره‌ی آینده‌ی فعالیت ایرانسل در ایران پایان داده‌اند.

روز پنج‌شنبه گذشته خبرگزاری رویترز خبری مبنی بر خروج شرکت آفریقایی MTN از منطقه خاورمیانه منتشر و اعلام کرد که احتمالا این شرکت سهام خود در بازار ایران را نیز واگذار خواهد کرد.

در همین راستا سوالاتی درباره‌ی آینده فعالیت ایرانسل و سهامداران این شرکت مطرح شد؛ حالا ایرانسل و MTN بیانیه‌ای منتشر کرده‌اند تا به ابهامات درباره‌ی آینده‌ی این شرکت‌ها در بازار ایران پاسخ داده شود.

در این بیانیه آمده است:

گروه ام‌تی‌ان و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل تأکید کردند که این گروه آفریقایی، هیچ برنامه قریب‌الوقوعی برای خروج از ایران ندارد.

گروه ام‌تی‌ان و شرکت ایرانسل در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ اعلام کردند که هیچ برنامه فوری برای خروج ام‌تی‌ان از بازار ایران وجود ندارد و ۵۱.۷ میلیون مشترک فعال ایرانسل در جمهوری اسلامی ایران، می‌توانند اطمینان داشته باشند که خدمات متمایزی را که از اپراتورشان انتظار دارند، بدون هیچ مشکلی دریافت می‌کنند.

گروه ام‌تی‌ان که مقر آن در آفریقای جنوبی است، هفته پیش اعلام کرد هیأت‌مدیره این گروه، تصمیم گرفته که بهتر است در آینده خدمات خود را بر قاره آفریقا متمرکز کند.

در نتیجه، این گروه در میان‌مدت و بر اساس برنامۀ چند مرحله‌ای، طی سه تا پنج سال آینده، شرکت‌های خود را در خاورمیانه واگذار خواهد کرد.

مذاکرات گروه ام‌تی‌ان برای واگذاری سهام خود در ام‌تی‌ان سوریه تقریبا نهایی شده است. ام‌تی‌ان در مرحله بعد نیز، به دنبال دستیابی به توافق برای واگذاری شرکت‌های خود در افغانستان و یمن خواهد بود.

همکاری نزدیک بین ایرانسل و گروه ام‌تی‌ان -به عنوان سهامدار اقلیت با ۴۹ درصد سهام-، طبق گذشته ادامه می‌یابد و فعالیت شرکت ایرانسل مثل همیشه ادامه خواهد یافت. همچنین ام‌تی‌ان و ایرانسل، به تمام ذینفعان خود اطمینان می‌دهند که منافع آنها را به بهترین وجه، مورد توجه قرار خواهند داد.

بنابراین می‌توان اطمینان حاصل کرد که همچنان شاهد خدمات‌دهی ایرانسل در سراسر ایران خواهیم بود و مشترکین این اپراتور نباید هیچ‌گونه نگرانی از بابت تصمیمات جدید MTN داشته باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments