1%
  • 0/10

تماشا کنید: همکاری احساسات رایلی حین مسابقه هاکی در کلیپ انیمیشن Inside Out 2

تماشا کنید: همکاری احساسات رایلی حین مسابقه هاکی در کلیپ انیمیشن Inside Out 2 ۰ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو پیکسار اخیراً کلیپ انیمیشن Inside Out 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داده که همکاری احساسات را در روز مسابقه هاکی به تصویر می‌کشد.

پیکسار طی سال‌هایی که از آغاز همه گیری کرونا و اتمام آن می‌گذرد، اکرانی موفقیت آمیز نداشته است. به بیان دقیقتر، آثاری که این استودیو اکران کرده علی‌رغم بازخوردهای عموماً مثبت موفق نشده مخاطبان را به سالن‌ها کشانده و به همین دلیل، عملکردی ضعیف در زمینه تجاری داشته‌اند. پیکسار امیدوار است این شرایط در ماه‌های آینده و با اکران دنباله یکی از بهترین آثارش در یک دهه گذشته تغییر کند.

انیمیشن Inside Out 2 ساخته شده و قرار است اواسط سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای بیاید. داستان در شرایطی روایت می‌شود که احساسات رایلی یعنی شادی، غم، خشم، ترس و نفرت توانسته‌اند با یکدیگر کنار بیایند. از همین رو، رایلی روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد. این شرایط ادامه دارد تا اینکه رایلی وارد دوران بلوغ شده و همزمان، احساسات جدید شکل گرفته و سر و کله‌شان پیدا می‌شود.

پیکسار و والت دیزنی (Walt Disney) اخیراً کلیپ انیمیشن Inside Out 2 را حین برگزاری مسابقات سوپر بول پخش کرده و اکنون آن را در یوتیوب منتشر کرده‌اند. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و همکاری شادی، غم، خشم، ترس و نفرت را نشان می‌دهد که سعی دارند به پیروزی رایلی در مسابقه هاکی روی یخ کمک کند. در ثانیه‌های پایانی هم با یکی از احساسات جدید به نام اضطراب ملاقات می‌کنیم.

پیت داکتر (Pete Doctor) که قسمت اول را کارگردانی انیمیشن پشت و رو را کرده بود، جای خود را به کلسی مان (Kelsey Mann) داده است. پشت و رو 2 اولین تجربه مان در عرصه کارگردانی یک اثر سینمایی بلند محسوب می‌شود. همچنین تیم نویسندگی دستخوش تغییر شده و مگ لفاوه (Meg LeFauve) اینبار به تنهایی فیلمنامه را بر اساس ایده‌های داکتر آماده کرده است.

انیمیشن پشت و رو 2 از تاریخ ۲۵ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments