آیا ولورین هیو جکمن در Avengers 6 حضور خواهد داشت؟

چه آینده‌ای در انتظار ولورین است؟

ولورین هیو جکمن در Avengers 6

در حالی که تائید شده است که هیو جکمن (Hugh Jackman) قرار است در فیلم Deadpool 3 باری دیگر نقش ولورین (Wolverine) را ایفا کند، اما سوال بزرگ طرفداران این است که آیا ولورین هیو جکمن در Avengers 6 نیز حضور پیدا می‌کند یا خیر.

با توجه به شایعاتی که در مورد آخرین فیلم حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) و فاز ششم دنیای سینمایی مارول (MCU) منتشر شده است، به نظر می‌رسد که فیلم Avengers: Secret Wars قرار است تا بزرگترین اکران سینمایی تاریخ فیلم‌های کمیک بوکی را رقم بزند. این دنباله مورد انتظار که قرار است در سال ۲۰۲۶ اکران شود، این فرصت منحصر به فرد را دارد تا ده‌ها قهرمان و شرور را از سه دهه گذشته فیلم‌های مارول بازگرداند و به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا برخی از شخصیت‌های مهم و نمادین را در کنار بهترین‌های دنیای سینمایی مارول ببینند.

هیو جکمن جدیدترین بازیگر از این بازیگران قدیمی است که در فیلم Deadpool 3 رسما وارد دنیای سینمایی مارول می‌شود و شایعه شده است که پس از آن، قرار است تا در فیلم Avengers: Secret Wars حضور پیدا کند. اما آیا واقعا قرار است ولورین هیو جکمن در Avengers 6 ظاهر شود؟

هیو جکمن از آینده ولورین در دنیای سینمایی مارول می‌گوید

هیو جکمن، بازیگر نقش ولورین در مجموعه فیلم‌های X-Men به تازگی مصاحبه‌ای با پادکست امپایر فیلم (The Empire Film) داشته است که در آن به نقش خود در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول پس از Deadpool 3 که در سال ۲۰۲۴ اکران می‌شود، صحبت کرده است.

وقتی که از هیو جکمن پرسیده شد که آیا نقش خود را در دنیای سینمایی مارول و فیلم Deadpool 3 به عنوان یک حضور پایانی و آخرین نقش‌آفرینی خود به عنوان ولورین تصور می‌کند یا خیر، او اعتراف کرد که همان ابتدا به تمام فیلم‌هایی که در آن نقش ولورین را ایفا کرده است، به همین شکل نگاه می‌کند. در حقیقت او تنها قبل از اکران فیلم X-Men در سال ۲۰۰۰ که برای اولین بار نقش ولورین را بازی کرد، یک قرارداد برای دو فیلم را امضا کرد بود و از آن نقطه به بعد، او هر بار، تنها برای یک فیلم قرارداد می‌بست و همین باعث شده بود که هر بار در آن فیلم‌ها، این تصور را داشته باشد که قرار است برای آخرین بار نقش ولورین را ایفا کند. او در این رابطه می‌گوید:

من هر فیلمی را یک حضور آخر و پایانی می‌بینم. صادقانه بگویم، من در ابتدای کارم یک قرار برای دو فیلم داشتم، اما هنوز هم فکر می‌کنم که این یک قرارداد برای حضور پایانی‌ام باشد. می‌دانید، در آن زمان هیچ فیلم کمیکی‌ای وجود نداشت. من همزمان تنها یکی از آن‌ها را می‌گیرم. من خوش‌شانس هستم، لازم نیست فراتر از آن فکر کنم، اما فکر می‌کنم این بهترین راه برای رفتن است.

آیا هیو جکمن در فیلم Avengers 6 ظاهر خواهد شد؟

با نگاهی به نقل قول‌های هیو جکمن در رابطه با دوران بازی خود به عنوان ولورین، او به وضوح نشان می‌دهد که هر حضور جدید او به صورت موردی در نظر گرفته می‌شود، حتی با وجود این که او در ۹ فیلم از مجموعه X-Men این نقش را ایفا کرده است. اما با تائید حضور این بازیگر در فیلم Deadpool 3، این سوال به طور طبیعی به این موضوع مربوط می‌شود که آیا او در جاه‌طلبانه‌ترین فیلم استودیو مارول (Marvel Studios) نقشی خواهد داشت یا خیر، زیرا استفاده از مولتی‌ورس امکان این که هر اتفاقی بیفتد را محیا می‌کند.

شایعات حاکی از آن هستند که مارول می‌خواهد تا جایی که ممکن است شخصیت‌های قدیمی را برای ایفای نقش دوباره در فیلم Avengers: Secret Wars‌ به کار بگیرد، شخصیت‌هایی که برخی از آن‌ها حدود دو دهه پیش و مدت‌ها قبل از این که دنیای سینمایی مارول به وجود بیاید، در تعدادی فیلم‌های سینمایی حضور پیدا کرده بودند. با این تفاسیر، شانس حضور ولورین هیو جکمن در Avengers 6 به همراه بازیگران دیگری از جمله توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در نقش مرد عنکبوتی و دیگر قهرمانان جهش‌یافته از مجموعه فیلم‌های X-Men، در این اثر بسیار بالا می‌رود تا نهایتا شاهد بزرگترین کراس‌اور فیلم‌های کمیک بوکی در تاریخ باشیم.

در حالی که بیش از سه سال تا اکران فیلم Avengers: Secret Wars در سینماها باقی مانده است، مارول هنوز زمان زیادی دارد تا با هیو جکمن و دیگر بازیگران درباره حضور در این اثر صحبت کند. اما در حال حاضر، نقش این بازیگر در فیلم Deadpool 3 تنها چیزی است که به طور رسمی تائید شده است و می‌دانیم که قطعا اتفاق می‌افتد و طرفداران بدون شک از این که یک بار دیگر شانس این را دارند که هیو جکمن را در نقش ولورین ببینند، بسیار خوشحال هستند.

فیلم Deadpool 3 قرار است تا در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۸ آبان ۱۴۰۳) اکران شود و اولین اثر فاز ششم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. شان لوی (Shawn Levy) کارگردان دو فیلم Free Guy و The Adam Project که رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در آن‌ها ایفای نقش کرده بود، وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده دارد. همچنین رت ریس (Rhett Reese) و پال ورنیک (Paul Wernick)، نویسندگان دو فیلم قبلی مجموعه Deadpool نیز فیلمنامه این اثر را به نگارش درآورده‌اند. این اثر مانند دو قسمت قبلی این سری با درجه‌بندی سنی بزرگسال ساخته خواهد شد.

همچنین قسمت پنجم فیلم Avengers با نام Avengers: The Kang Dynasty در تاریخ ۲ مه ۲۰۲۵ (۱۲ ازدیبهشت ۱۴۰۴) و قسمت ششم آن با نام Avengers: Secret Wars در تاریخ ۱ مه ۲۰۲۶ (۱۶ آبان ۱۴۰۴) اکران خواهند شد. دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton)، کارگردان فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings، وظیفه کارگردانی فیلم Avengers: The Kang Dynasty را بر عهده دارد و جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania فیلمنامه این اثر را به نگارش در می‌آورد. همچنین مایکل والدرون (Michael Waldron)، نویسنده فصل اول سریال Loki و فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness، وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم Avengers: Secret Wars را بر عهده دارد، اما هنوز کارگردان این اثر مشخص نشده است. به جز جاناتان میجرز (Jonathan Majors)، بازیگر نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) هنوز حضور هیچ بازیگری در دو قسمت بعدی Avengers‌ تائید نشده است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا