#مهسا_امینی

نحوه برنده شدن در حالت Sweet Thieves بازی Fall Guys

دزد و پلیس به سبک Fall Guys

حالت Sweet Thieves بازی Fall Guys

حالت Sweet Thieves بازی Fall Guys به تازگی به این عنوان اضافه شده و در این مطلب، قصد داریم تا نحوه برنده شدن در آن را برای شما توضیح دهیم.

بازی Fall Guys یکی از جالب‌ترین و هیجان‌انگیزترین عناوینی است که در حال حاضر به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران در پلتفرم‌های مختلف قرار گرفته است. این بازی به شما اجازه می‌دهد تا در قالب یک لوبیا ژله‌ای فوق‌العاده بامزه، با دیگر بازیکن‌ها در مسابقاتی که هرگز شامل جنگ و خون ریزی نمی‌شود رقابت کنید و از تجربه مسابقه دادن در نقشه‌ها و حالت‌های مختلف، نهایت لذت را ببرید!

با این وجود، هرگز نباید بامزه و خنده‌دار بودن این بازی شما را گول بزند؛ چراکه Fall Guys هرگز آسان نیست و افرادی که استعداد بیشتری داشته باشند، قطعا در آن برنده خواهند شد. این در حالی است که در حالت‌های تیمی، همکاری کلید اصلی موفقیت در مسابقات لوبیایی خواهد بود.

برای مثال، مدتی است یک حالت جدید به این عنوان اضافه شده که Sweet Thieves نام دارد و باید در آن، در قالب دو تیم دزد و محافظ با یکدیگر رقابت کنید.

نحوه بازی در حالت Sweet Thieves بازی Fall Guys

در این حالت از بازی، شما یا در نقش دزد (Thieve) آبنبات‌ها ظاهر می‌شوید، یا باید در قالب یک نگهبان (Guardian) از آن‌ها محافظت کنید. افتادن در تیم دزد یا نگهبان با خود بازی است و شما گزینه‌ای را انتخاب نخواهید کرد.

بازی به عنوان Thieve

در نقش دزد، شما باید به تعداد کافی (بالای صفحه نمایش داده می‌شود) آبنبات بدزدید. شما در مقابل در زندان شروع می‌کنید؛ جایی که حفره‌های بسیاری برای انداختن آبنبات‌ها وجود دارد. دقت کنید که در نقشه، دو نقطه برای دزدیدن آبنبات وجود دارد که با هربار برداشتن شیرینی‌ها، دوباره می‌توان از آن‌ها آبنبات تیم را تامین کرد.

ماموریت چیست؟

شما باید به یکی از این دو مکان بروید، آبنبات بردارید و داخل حفره‌های ابتدای نقشه بیندازید. به همین راحتی!

اما این کار سد بزرگی به نام تیم نگهبانان آبنبات دارد که با رنگ زرد جلوی شما ظاهر خواهند شد. تعداد نگهبانان از شما کمتر خواهد بود، ولی اگر آن‌ها شما را (با دکمه R2) بگیرند، به زندان خواهید رفت! در نتیجه، باید سعی کنید تا آرام راه بروید و آنالوگ دسته را برای این کار آرام‌تر تکان دهید (یا از دکمه L1 استفاده کنید).

با این وجود در نظر داشته باشید که گرچه آرام رفتن شما را از دید نگهبان‌ها غیب می‌کند، اما سرعت لوبیای کوچک شما جبران نخواهد شد. در نتیجه، پس از رد شدن از کنار محافظان آبنبات، بهتر است سریع‌تر خود را به حفره‌ها برسانید و شیرینی دزدیده شده را رها کنید.

اگر زندانی شدیم چکار کنیم؟

به هر حال این مکان وجود دارد که وسط دویدن داخل نقشه و دزدیدن آبنبات‌های سفید و آبی، هر لحظه یک نگهبان جلوی راه شما سبز شود و ناگهان سر از زندان دربیاورید! در این صورت، کاری از دست شما ساخته نیست و باید منتظر بمانید تا یارهای شما که داخل بازی هستند، روی دکمه وسط نقشه (که عکس کلید روی آن است) بپرند. با این کار، همه زندانی‌ها آزاد خواهند شد.

در نظر داشته باشید که این کلید همیشه فعال نیست و هر چند دقیقه یکبار می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین اگر داخل بازی هستید و می‌بینید همه جا خلوت‌تر از قبل است، قطعا یارهای شما دستگیر شده‌اند و باید آن‌ها نجات دهید! چراکه در صورت زندانی شدن همه شما یا تکمیل نکردن تعداد شیرینی مورد نیاز، شما شکست خواهید خورد.

بازی به عنوان Guardian

تبریک! اگر رنگ لوبیا شما زرد است، باید بدانید که مقام «نگهبان آبنبات» رسیده‌اید! حال باید با همکاری هم‌تیمی‌های خود، سعی کنید تا جلوی دزدهای آبی‌رنگ را بگیرید.

در این حالت از بخش Sweet Thieves بازی Fall Guys شما باید تمام تمرکز خود را روی شیرینی‌های اطراف نقشه بگذارید. دو نقطه در نقشه کوچک بازی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها شیرینی دزدید؛ به همین ترتیب نیز باید با تیم خود پخش شوید و مراقب هر دو آن‌ها باشید تا دزدها دستشان به آبنبات‌های خوشمزه نرسد.

برای این کار، کافیست کنار شیرینی‌ها بایستید و خوب نگاه کنید؛ اگر یک شیرینی غیب شد، سریع به دنبال دزد افتاده و جلوی او را بگیرید! دقت کنید که برای گرفتن دزدها، حتما باید از دکمه R2 استفاده کنید؛ در غیر این صورت فقط از کنار آن‌ها رد می‌شوید و دزدها با خیال راحت آبنبات‌های داخل نقشه را می‌برند.

یک نکته مهم

با این وجود این مورد را در نظر داشته باشید که تعداد دزدهای دستگیر شده بالای صفحه نمایش داده خواهد شد؛ پس با توجه به آن، وقتی تعداد دستگیر شده‌ها بیشتر و بیشتر شد، بهتر است الویت کار را به جای اینکه روی خود دزدها بگذارید، سراغ کلید وسط نقشه بروید.

همچنین دقت کنید که اگر خود در نقش یک نگهبان روی این کلید‌ها بپرید، در هر صورت در باز خواهد شد و در نتیجه، دزدها آزاد می‌شوند (و هم‌تیمی‌های شما انواع ناسزا را به شما خواهند گفت).

چالش‌های بخش Sweet Thieves

در حالت Sweet Thieves بازی Fall Guys اگر موفق شوید تا تمامی چالش‌های زیر را تمام کنید، یک کیف با طرح سیب ادن (Apple of Eden) از سری بازی Assassin’s Creed را باز خواهید کرد.

  • بازی کردن در نقش Thieve – سه مرتبه
  • برنده شدن در نقش Thieve – یک مرتبه
  • برنده شدن در حالت Sweet Thieves – ده مرتبه
  • حمل کردن آبنبات به مدت ۳۰ ثانیه
  • حمل کردن آبنبات به مدت ۷۵ ثانیه
  • آزاد کردن یارها در نقش Thieve (زدن دکمه وسط نقشه)
  • بازی کردن در نقش Guardian
  • برنده شدن در نقش Guardian
  • گرفتن ۵ دزد در نقش Guardian
  • گرفتن ۲۰ دزد در نقش Guardian

بازی Fall Guys در حال حاضر به صورت کاملا رایگان در اختیار تمامی کاربران پلتفرم رایانه شخصی، ایکس باکس وان، سری ایکس – اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا