#مهسا_امینی

نام رسمی سریال اقتباسی Horizon مشخص شد

نگاهی به اطلاعات موجود درباره سریال اقتباسی هورایزن

نام رسمی سریال اقتباسی Horizon

پس از مدت‌ها انتشار شایعات، بالاخره برخی اطلاعات رسمی از سریال مورد انتظار جدید سونی انتشار یافت. نام رسمی سریال اقتباسی Horizon مشخص شد و در ادامه اطلاعاتی درباره داستان این سریال مورد انتظار دریافت کردیم.

مدت زمان نسبتا طولانی است که ما از برنامه ریزی شرکت سونی برای ساخت سریال تلویزیونی اقتباسی از سری بازی Horizon در شبکه اینترنتی نتفلیکس مطلع هستیم، با این حال تا به این لحظه چندان اخبار رسمی به انتشار نرسیده بود. امروز بالاخره اخباری رسمی توسط یکی از گزارشگران معروف و قابل اعتماد دنیای بازی‌های ویدیویی یعنی جف گراب (Jeff Grubb) به انتشار رسید که می‌تواند چیزهای بسیاری از این سریال را برای ما روشن سازد.

طبق گفته جف گراب به وبسایت VGC، سریال تلویزیونی هورایزن با نام Horizon 2047 اکران خواهد شد و ما شاهد حضور یکی از دست اندر کاران یکی از پر طرفدارترین سریال‌های این روزها، یعنی سریال The Boys با نام جک بوئم (Jack Boem)، به همراه یکی از دست اندار کاران The Expanse با نام میشل بریدی (Michele Brady) در سریال Horizon 2047 خواهیم بود. گراب افزود که محل فیلم برداری سریال Horizon 2047 در شهر تورنتو کشور کانادا خواهد بود.

گراب همچنین طی حضور اخیر خود در پادکست وبسایت Giant Bomb اعلام کرد که سریال Horizon 2047 در دو خط زمانی مختلف رخ خواهد داد. جف گراب در این باره گفت:

سریالی که ما مدت‌ها است منتظرش هستیم، با نام Horizon 2047 اکران خواهد شد و داستان آن در دو خط زمانی متفاوت رخ خواهد داد. یکی از خط زمانی‌ها، همان خط زمانی سری بازی Horizon است که پیش‌تر تجربه کرده‌ایم و دیگر خط زمانی سریال، در دوران آغاز سقوط دنیای پیشین اتفاق خواهد افتاد. ناگفته نماند که این سریال یک ریبوت، ریمیک یا بخش‌های گفته نشده داستان بازی نیست. داستان سریال Horizon 2047 همزمان با داستان سری بازی هورایزن رخ داده، با این حال جنبه‌های متفاوتی از این دنیا و داستان را شرح می‌دهد.

بدون شک داستان سری بازی Horizon 2047 می‌تواند بسیار جالب و جذاب باشد و با این حال، راضی نگه داشتن کاربران، بدون تشریح داستان بازی Horizon Zero Dawn می‌تواند تا حدی برای سازندگان چالش بر انگیز باشد. نظر شما درباره نام رسمی سریال اقتباسی Horizon و خط داستانی آن چیست؟ به نظر شما این سریال می‌تواند موفقیت سری بازی Horizon را کسب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا