#مهسا_امینی

عکس های جدید سریال The Last of Us فضای خیره کننده این سریال را نشان می‌دهند

فضاسازی سریال The Last of Us آشنا و به شدت چشم نواز است

عکس های جدید سریال The Last of Us فضای خیره کننده این سریال را نشان می‌دهند نیما خدارحمی ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
عکس های جدید سریال The Last of Us

سریال تلویزیونی The Last of Us، یکی از مورد انتظارترین سریال‌های حال حاضر بوده که می‌تواند نه تنها گیمرها، بلکه هر کسی را شگفت زده کند و این موضوع را می‌توان به راحتی از عکس های جدید سریال The Last of Us متوجه شد.
نحوه داستان سرایی فرنچایز The Last of Us سال‌ها است که سنگ محک بسیاری از بازی‌ها، سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی شده است. ما در نسخه ابتدایی این بازی شاهد روابطی عمیق میان شخصیت‌های اصلی بودیم که مشابه آن در آینده در بسیاری از سریال‌ها، بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی دیده شد و نسخه دوم این بازی ما را با تصمیماتی غیر منتظره حیرت زده کرد. البته ناگفته نماند نسخه دوم این بازی و نحوه داستان سرایی آن با نقدهای منفی بسیاری روبه رو شد، با این حال توانست بسیاری جوایز را کسب کرده، بهترین بازی تاریخ از لحاظ کسب جوایز لقب گرفته و پیام‌های بسیاری را برای مخاطبین خود به جای بگذارد. اینگونه به نظر می‌رسد که شرکت سونی نیز از نحوه پیشرفت این بازی بسیار خشنود بوده که همین موضوع سبب تولد سریال تلویزیونی The Last of Us شد.
سریال تلویزیونی The Last of Us اولین مرتبه طی سال ۲۰۲۰ معرفی شد و سازندگان قصد دارند این سریال را به نحوی کارگردانی کرده که داستان هر دو نسخه از سری بازی را در بر بگیرد. از آنجایی که این سریال مانند سری بازی The Last of Us به طور مستقیم تحت نظر استودیو بازی سازی پلی استیشن ساخته می‌شود، انتظارات از آن بسیار بالا است. البته نباید از این نکته غافل شده که سریال تلویزیونی The Last of Us اولین سریالی است که با مداخله مستقیم استودیو بازی سازی پلی استیشن ساخته می‌شود. بدون شک ما و بسیاری از شما مدت‌ها است که منتظر اخباری جدید از این سریال مورد انتظار هستیم و امروز همان روز است که بالاخره عکس های جدید سریال The Last of Us منتشر شدند.

عکس های جدید سریال The Last of Us‌ ما را به بهترین شکل در فضای پسا آخرالزمانی این سریال قرار می‌دهند. ماشین‌های فرسوده شده طی سال‌ها، خانه‌های کوچک زهوار در رفته و خیابان‌هایی که طبیعت بر آن‌ها غلبه کرده به بهترین شکل در این سریال بازسازی شده‌اند. ما باور داریم صحنه سازی این سریال بی نظیر بوده و میزان شباهت فضای این سریال با سری بازی The Last of Us نزدیک به صد در صد است و کسانی که به تجربه این سری بازی پرداخته باشند، به راحتی با فضای سریال اخت گرفته و احساس آشنایی به آن‌ها دست می‌دهد.
عکس های جدید سریال The Last of Us به حدی عالی طراحی شده‌اند که مخاطبین تلاش دارند داستانی که در این مکان رخ می‌دهد را پیشبینی کنند. کاربری در شبکه توییتر باور دارد عکس‌های منتشر شده در حقیقت برای مکانی هستند که جوئل، الی، سم و هنری با تک تیراندازهای دشمن روبه رو شده و قصد دارند از این محل عبور کنند. برخی دیگر از کاربران نیز با کاربری که برای اولین مرتبه این ایده را ارائه داد هم نظر بوده و باید گفت احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بسیار بالا است.
در حال حاضر هیچ خبر رسمی مبنی بر زمان انتشار سریال تلویزیونی The Last of Us منتشر نشده و باید تا انتشار اخبار رسمی به این عکس‌ها و فضا سازی بی نظیر دلخوش باشیم. نظر شما درباره این عکس‌ها چیست؟ فکر می‌کنید کدام بخش از داستان سری بازی The Last of Us در این مکان رخ دهد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا