1%
  • 0/10

اینترنت خانگی تا پایان سال رایگان شد

امکان استفاده از اینترنت رایگان برای سایت‌های فروش آنلاین فراهم شد

اینترنت خانگی تا پایان سال رایگان شد ۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
اینترنت نیم بها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رایگان شدن اینترنت خانگی تا پایان سال خبر داد.

در حالی که چند روز پیش وزیر ارتباطات از اپراتورهای اینترنت ثابت خواسته بود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان در اختیار مشترکان قرار دهند، در یک برنامه رادیویی اعلام کرد که تا پایان سال همه مشترکان اینترنت خانگی امکان استفاده از سرویس اینترنت رایگان را خواهند داشت.

به گفته‌ی محمد جواد آذری جهرمی، بعد از شیوع ویروس کرونا و افزایش استفاده از سرویس اینترنت، شبکه‌ی ارتباطی بسیاری از اپراتورها دنیا با مشکل مواجه شده، چرا که استفاده از این سرویس به شدت افزایش یافته است. وی برای رفع این مشکل اعلام کرد که استفاده از شبکه‌ی سراسری طی دو سه هفته گذشته دو برابر افزایش یافته است، بر این اساس تلاش کردیم تا ظرفیت شبکه‌ها را افزایش دهیم که کار بسیار سنگینی بود.

جهرمی همچنین اعلام کرد که در راستای سرگرم شدن مردم در خانه، همکاری‌هایی را با اپراتورهای اینترنت ثابت انجام دادیم تا اینترنت خانگی را تا پایان سال رایگان در اختیار کاربران قرار دهند.

وی از مذاکره با سرویس‌ دهنده‌های تلویزیون اینترنتی خبر داد که در همین راستا برخی از سرویس‌ها ویژه کودکان تا پایان سال به شکل رایگان در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در رابطه با سرویس آموزش اعلام کرد که این سرویس به شکل رایگان ارایه شده و هم‌ اکنون بسیاری از کلاس‌های دانشگاه‌ها و مدارس به شکل آنلاین برگزار می‌شود تا در روزهایی که امکان تشکیل کلاس‌های درسی در مدارس و دانشگاه‌ها وجود ندارد، خللی در امر آموزش ایجاد نشود.

از سوی دیگر سایت‌های فروش آنلاین در همکاری با شرکت ملی پست، به ارایه خدمات به مردم می‌پردازند و این سایت‌ها امکان استفاده از سرویس اینترنت رایگان را دارند تا با همکاری شرکت ملی پست اقلام و کالاهای درخواستی را به دست مردم برسانند.   
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments