آیا سریال Hitman در دست ساخت قرار دارد؟

آیا شبکه هولو سری بازی‌های Hitman را به قاب تلویزیون می‌آورد؟

سریال Hitman

این طور که به نظر می‌رسد، شبکه هولو (Hulu) به تازگی به طور جدی ساخت سریال Hitman را آغاز کرده و انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک مراحل فیلمبرداری آن آغاز شود.

در سال ۲۰۱۷، رسانه ددلاین (Deadline) گزارش داد که دریک کولستاد (Derek Kolstad)، نویسنده دو فیلم John Wick و John Wick: Chapter 2 در حال نگارش فیلمنامه یک قسمت آزمایشی برای مجموعه تلویزیونی Hitman است. با این حال پس از آن او فیلمنامه فیلم‌های John Wick: Chapter 3 – Parabellum و Nobody و دو قسمت از سریال The Falcon and the Winter Soldier را نوشت و پس از ۶ سال، خبری از این سریال نیست.

حالا به تازگی سه علامت تجاری جدید توسط شرکت فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) ثبت شده‌اند که به مجموعه Hitman ارتباط دارند. این سه علامت با نام‌های HITMAN: CODENAME 47، HITMAN: DEATH AWAITS و HITMAN: ABSOLUTION ثبت شده‌اند و همگی به عنوان سرویس‌های سرگرمی با ماهیت تلویزیونی و چندرسانه‌ای طبقه‌بندی شده‌اند. با توجه به ثبت این علامت، به نظر می‌رسد که شبکه هولو دیگر قصد دارد مراحل ساخت سریال Hitman را به طور جدی آغاز کند و احتمالا در آینده‌ای نزدیک از شورانرها، نویسندگان، تهیه‌کنندگان و بازیگران آن نیز رونمایی شود.

جالب است بدانید که Hitman: Codename 47 نام اولین نسخه از مجموعه بازی‌های Hitman است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. Hitman: Absolution نیز نام یکی از نسخه‌های دیگر Hitman است که با وجود این که طرفدارانی دارد، اما منتقدان جدی‌ای نیز دارد که از آن به عنوان بدترین بازی این سری یاد می‌کنند. با این حال Hitman: Death Awaits هیچ وقت نام یک بازی از این مجموعه نبوده و تنها عبارت Death Awaits در شعارهای تبلیغاتی بازی Hitman 3 در سال ۲۰۲۱ وجود داشت.

تا به حال دو فیلم سینمایی با نام‌های Hitman و Hitman: Agent 47 که به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۵ اکران شده‌اند، بر اساس سری بازی‌های Hitman ساخته شده‌اند، با این حال هیچ کدام از این دو فیلم آثار موفقی نبودند و نتوانستند نظر طرفداران را جلب کنند. نام Hitman: Death Awaits برای سریال در حال ساخت این مجموعه، می‌تواند بر خلاف Hitman: Agent 47 انتخاب جالب و منحصر به فردی باشد. هنوز اطلاعاتی بیشتری از این مجموعه تلویزیونی مورد انتظار نداریم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا