برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فصل دوم و سوم سریال Shōgun ساخته می‌شود

سریال محبوب چند وقت اخیر

فصل دوم و سوم سریال Shōgun ساخته می‌شود ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ کپی لینک
فصل دوم و سوم سریال Shōgun

براساس گزارشات جدید اعلام شده، ساخت فصل دوم و سوم سریال Shōgun توسط شبکه هولو و شبکه FX در دستور کار قرار گرفت.

این خبر درست پس از زمانی اعلام شد که بازیگر اصلی و ستاره این سریال یعنی هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) قراردادی برای بازگشت به نقش‌آفرینی شخصیت لرد یوشی توراناگا در فصل دوم Shōgun امضا کرد. موضوعی که بیان می‌داشت شبکه هولو (Hulu) و شبکه FX در واقع خواستار ادامه سریال از نقطه‌ای که داستان آن در منبع اقتباس آن به تمام می‌رسید هستند. این سریال در اصل از روی کتابی به همین نام نوشته جیمز کلاول (James Clavell) تولید شده است.

پیش از آن که طرفداران کتاب بخواهند ابراز نگرانی نمایند، فصل دوم و سوم سریال Shōgun با مشارکت کامل وراث جیمز کلاول ساخته می‌شود. قرار است اتاق نویسندگانی برای نگارش فیلمنمامه فصل دوم سریال در تابستان تشکیل شود. شورانرهای سریال یعنی جاستین مارکس (Justin Marks) و ریشل کاندو (Rachel Kondo) بازگشته و به مانند فصل اول در پروژه حضور خواهند داشت. میکائلا کلاول (Michaela Clavell) دختر جیمز کلاول که به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فصل اول مشارکت داشت هم‌چنین در ادامه پروژه نیز از طرف وراث کلاول حضور به عمل می‌آورد. هیرویوکی سانادا در کنار ایفای نقش شخصیت اصلی سریال، به عنوان تهیه‌کننده نیز فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

تنها نکته‌ای که شاید اندکی نگران‌کننده به نظر برسد به این شرح بوده که به گفته نشریه ورایتی، گزارشات اخیر به نوعی تمدید رسمی سریال برای فصل‌های بعدی به شمار نمی‌روند و هیچ گونه روند تولیدی نیز برای قسمت‌های بیشتر برنامه‌ریزی نشده است.

یکی از حدسیات ارائه شده به این شرح بوده که شبکه هولو و شبکه FX تنها به دلیل آن که بتوانند سریال Shōgun را برای قرار گرفتن در فهرست نامزدهای مختلف و کسب جایزه امی در سال جاری قرار دهند تصمیم به ادامه دادن آن گرفته‌اند. به عنوان یک مینی سریال، شانس Shōgun در مقابل سایر رقبای خود بسیار محدود به نظر می‌رسید. از سوی دیگر در صورتی که این سریال نتواند عملکرد درخشانی در مراسم امی داشته باشد، شایده ساخت فصل‌های بعدی آن نیز مورد تجدیدنظر قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments