هیدئو کوجیما می‌گوید خود او هم درکی از بازی Death Stranding ندارد!

کوجیما سعی دارد یک ژانر کاملا جدید خلق کند!

بازی Death Stranding

هیدئو کوجیما، سازنده بازی Death Stranding اعلام کرد که خود او هم چیز زیادی از این اثر نمی‌فهمد!

هیدئو کوجیما، خالق بازی Death Stranding و رئیس استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که خود او هم هنوز درک درستی از بازی ندارد و سعی دارد ژانری را خلق کند که در حال حاضر وجود نداشته باشد. او در طی مصاحبه‌ای گفت:

در حال حاضر، حتی خود من هم Death Stranding را نمی‌فهمم. جهان، گیم‌پلی و همه چیز [در بازی] جدید هستند. ماموریت من این است که یک ژانر جدید خلق کنم که در حال حاضر وجود نداشته باشد و همه را شگفت‌زده کند. طبیعتا، این یک ریسک محسوب می‌شود.

در همین حین از کوجیما، خالق مجموعه Metal Gear Solid درباره تفاوت صنعت بازی‌های ویدیویی و سینما نیز پرسیده شد و او اینگونه پاسخ داد:

داستانهایی [در صنعت سینما] برای گفتن وجود دارد که برای نسل من ممکن است بسیار جالب باشد، اما برای نسل گیمرها هیچ چیز جدید و جالبی ارائه نکند. اگر شما چیزی مانند موز را بگیرید و آن را به عنوان سیب تحویل دهید، به نوعی یک کار هنری انجام داده‌اید؛ اما این موضوع در بازی‌های ویدیویی صدق نمی‌کند. چرا که ما در حال ساخت چیزهایی هستیم که تعاملی هستند. یک موز بعد از اینکه پوست آن را در می‌آورید باید قابل خوردن باشد. یک ماشین باید قابل رانندگی باشد. برای اینکه بازی هرچه تعاملی‌تر و لذت‌بخش‌تر شود، افرادی در پشت صحنه وجود دارند که تمامی این اتفاقات را انجام می‌دهند. این ما هستیم.

با وجود نمایش‌های متعددی که از گیم‌پلی Death Stranding منتشر شده است، ما اطلاعات زیادی از این بازی مورد انتظار نداریم و به نوعی باید صبر کنیم و ببینیم که در نهایت نسخه نهایی بازی چگونه خواهد بود. بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان سال جاری‌ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا