امکان تجربه بازی جدید هیدئو کوجیما در فضا

یک ایده عجیب و جاه‌طلبانه

بازی جدید هیدئو کوجیما در فضا

شاید برایتان عجیب به نظر برسد، اما هیدئو کوجیما قصد دارد تا بازی جدید او در فضا هم قابل تجربه کردن باشد!

بدون شک، هیدئو کوجیما یکی از تاثیرگذارترین بازی‌سازهای تاریخ به شمار می‌رود که به لطف ایده‌های جذاب خود، هوادارها زیادی در اقصی نقاط جهان دارد. این بازی‌ساز ژاپنی چند وقتی است که استودیوی مستقل خود به نام کوجیما پروداکشنز را تاسیس کرده و روی پروژه‌های خود فعالیت می‌کند.

به نظر می‌رسد که ایده‌های کوجیما تمامی ندارد و او همچنان به فکر ارائه محتوای جدیدی است. در همین راستا، به تازگی آقای جف کیلی مصاحبه‌ای با هیدئو کوجیما ترتیب داده که در جریان آن، سوال‌‎هایی درباره پروژه‌ها و آینده فعالیت‌های خود مطرح می‌کند. در پاسخ به این پرسش‌‎ها، کوجیما از علاقه خود برای ساخت یک بازی جدید و امکان تجربه آن در فضا سخن می‌گوید.

هیدئو کوجیما در این زمینه توضیح می‌دهد:

من می‌خواهم به فضا بروم و بازی جدیدی بسازم که بتوانید آن را در فضا تجربه کنید. پس لطفا یکی من را به فضا بفرستد.

در حالی که ایده تجربه بازی‌های ویدیویی در فضا و همچنین سفر کوجیما به خارح از زمین جالب به نظر می‌رسد، اما ظاهرا اظهارات این بازی‌ساز ژاپنی صرفا یک شوخی بوده؛ چرا که در حال حاضر امکان تجربه بازی‌ها در فضا نه تنها منطقی نیست، بلکه به هیچ عنوان کاربرد هم ندارد.

در میان این گفته‌‎ها، بهتر است بدانید به تازگی دو شرکت پلی‌استیشن استودیوز و کوجیما پروداکشنز فیلم مستند هیدئو کوجیما با نام Hideo Kojima: Connecting Worlds را معرفی کرده‌اند. این مستند با این هدف آشنایی با ذهن خلاق خالق مجموعه بازی‌های مطرح چون Metal Gear Solid و Death Stranding در دست ساخت قرار دارد.

علاوه بر این، ناگفته نماند هیدئو کوجیما در حال حاضر روی ساخت بازی مورد انتظار Death Stranding 2 فعالیت می‌کند که البته هنوز جزئیاتی از آن در دسترس نیست و چه بسا تاریخ معرفی کامل و انتشار آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا